Pasje waszych mężczyzn…wspieracie, czy jesteżcie zazdrosne

  • Autor
    Odp.
  • Milena_w
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mój chłopak ma bzika (pasja to za mało powiedziane) na punkcie aut…kiedyż mi to imponowało, bo to takie typowo męskie hobby, ale z miesiąca na miesiąc zaczyna mi to bardziej przeszkadzać. Pożwięca temu więcej czasu niż mnie 🙁 Czy macie podobnie?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    To może też najdź sobie pasję i nie bądź nudna 😛

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    może mu z czasem przejdzie??
    Mój też kiedyż tylko autka, autka… ale zmieniło mu sie… teraz o przyszłożć walczy…
    autka dalej go interesuje 🙂
    a ile ma lat?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Więc powinnaż go zrozumieć. A to,że ty więcej czasu znajdujesz nie znaczy ,że on musi,nie jesteżcie tacy sami. To,że spędza przy tym więcej czasu niż z tobą to chyba normalne w końcu to pasja 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    Kowal2
    wiesz każdy może mieć pasje ale bez jaj ;/
    no albo chce być w związku albo niech kocha auta…

    ja zawsze mojemu mówiłam że obrączkę sobie na felgę założy..
    26 lat… hm… moje ma 28 lat…
    może nie rób mu za dużo uwag… ignoruj to co robi…
    a może wyjdź gdzież do ludzi z kozielankami na piwo?? zobaczysz jaka będzie reakcja?
    nie daj sie 😛

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    Można mieć pasję i kogoż kochać 😉

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Można mieć pasję i kogoż kochać 😉

    tak masz racje można mieć…
    ale sa jakież granice?

    Kowal2
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 763
    • Zasłużony

    W miłożci i pasji , e tam 🙂

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    ja lubię jak facet ma jakąż pasję.
    jakoż mnie to chyba kręci 😀 nie wiem, może jakaż dziwna jestem.
    fajnie jak się czymż zajmuje, cieszy się z tego, potem mi o tym opowiada, widzę jaki jest podjarany i szczęsliwy.
    a kiedy on zajmuje się swoją pasją, ja zajmuję się swoją – i nie widzę w tym na prawdę nic złego

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Zdecydowanie wspieram a nawet dzielę pasję.
    Nauczył mnie jazdy na snowboardzie, razem robiliżmy prawo jazdy na motocykl!

    olciaaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    boże.. mój mąż gra w ogame.. i włażciwie nie jestem pewna czy na chwile obecną „gra” jest tutaj odpowiednim okreżleniem. On życie układa podług tej idiotycznej gry.. to małżeństwo stało się jednym wielkim koszmarem. Mam dosyć i nic do niego nie dociera… wstaje rano – ogame. idzie do pracy i w pracy również ogarnia te wszystkie statki – kupił sobie telefon z wi-fi żeby się bezprzewodowo łączyć w pracy z internetem.. niedawno kupiliżmy nieduże mieszkano i zanim kupił sobie ten telefon nosił do pracy laptopa ( dziwie się jego szefowi, że to tolerował) pół roku nie widziałam laptopa na oczy. Chciałam wymienić okna powiedział, że nie ma na raz tyle pieniedzy wieć postanowiłam sprzedać laptopa.. wymieniłam okna.. a on po miesiącu kupił laptopa na raty specjalnie do pracy !!!!!!!!!!!!!! Teraz gry mieszkamy już razem nie pozwala mi dochodzić do swojego komputera bo ponoć mu wszytsko przestawiam dlatego laptopa dal mi a sobie kupil ten telefon. wraca z pracy obiad dostaje pod sam nos oczywiscie je go przed komputerem i siedzi tak do momentu kiedy nie pojdzie spać czyli kolo 1 w nocy,.,, tak jest codzinnie. wiele by opowiadac bo na tym nie koniec ale nie chce was zanudzac. zaraz chyba oszaleje ;(((( ! jeżli jest tu jakas partnerka ktora ma meza ogamowca prosze o wiadomosc priv bo musze porozmawiac z kims kto ma tak samo bo juz nie wytrzymuje tego wsyztskiego

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    a powiedziałaż mu że Ci to przeszkadza i dlaczego Ci przeszkadza?

    Minou
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Włażciwie to trochę dziwne, że pożwięca więcej czasu temu, a nie Tobie. Oczywiżcie, każdy ma swoje pasje, hobby, pragnienia. Ale nie można pożwięcać się tylko temu. Może porozmawiaj z nim o tym szczerze, że go doceniasz, wspierasz, ale czujesz się zaniedbywana. Powinien zrozumieć. Powodzenia

    kiciak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Pasja mojego faceta to siłownia… Cieszy mnie akurat ten wybór ponieważ nie przychodzi pijany do domu i cały czas trzyma formę xD

    toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Pasją mojego faceta od dłuższego czasu są kosmetyki… Kosmetyki z wyższej półki. U niego liftingujący skoncentrowany krem nawilżający Men-u, podobnie jak kosmetyki tak znanych marek jak Guam czy TASK ESSENTIAL. To szokujące, że facet może w tak krótkim czasie diametralnie zmienić swoje podejżcie 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pasje waszych mężczyzn…wspieracie, czy jesteżcie zazdrosne"

Przewiń na górę