• Autor
    Odp.
  • tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    nadia, dziękuję za przepis, pozwolę sobie skorzystać. 🙂 Olejki które dodajesz to te kupne np. w sklepie z kadzidłami? Czy inne?
    betty w jakiej cenie kupiłaż ten peeling? Potrzebuję dobrego, naturalnego peelingu solnego. Podobno solne są najzdrowsze na skórę bo dobrze oczyszczają i pomagają w walce z cellulitem.

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    tabletka… nie uwierzysz… 1zl za 420 gram

    w promocji bo kupowalam jeszcze 3 inne produkty beEco 🙂 normalnie to on kosztuje ok 35zl co uwazam jest swietna cena za 420gram!

    Nie bedziesz zalowac naprawde! A jak ci nie podpasuje to odkupie od ciebie hehe Ja juz mam drugie pudelko, ale i kolejne zuzyje

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    skad nick : tabletka? 🙂

    julietta
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    ja mam owocowy peeling do ciala bielendy. zapachy idealne na lato, swietnie usuwaja martwy naskorek i odslaniaja ladna zdrowa gladka i supermiekka skore! polecam 🙂

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Jeżeli jest potrzebny głęboki peeling najlepiej udać się od profesjonalisty i poddać się mikrodermabrazji.

    A jako domowy sposób polecam:

    Odżywcza maseczka z awokado
    Składniki:
    – awokado
    – 1 łyżeczka miodu
    – kilka kropel soku z cytryny

    Wykonanie:
    Przekrój awokado na pół i wydłub łyżeczką jego miąższ. Rozgnieć je na papkę. Miąższ wymieszaj z łyżeczką miodu i kilkoma kroplami wyciżniętymi z cytryny. Możesz dodać także trochę jogurtu naturalnego, który dodatkowo zmiękczy skórę. Tak powstałą mieszankę nałóż na oczyszczoną skórę twarzy oraz szyi i pozostaw na ok. 15 minut. Później spłucz ciepłą wodą.

    Maseczka z awokado zapewni Ci odżywioną i nawilżoną skórę. Ponadto posiada ona włażciwożci antybakteryjne i przyspiesza gojenie się ran.

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    THALASSO od Hildegard Braukmann. Właśnie peeling, naturalny, z wyciągiem z alg morskich. Akurat u nas jego zastosowanie naprawdę dało mega efekty, bo cera zrobiła się totalnie inna. Nie twierdzę, że natychmiast zrobiło się idealnie, ale z czasem ta poprawa była diametralna.

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Najlepszy peeling z jakim mialam doczynienia to ten z vegan frendly od bielendy, arbuzowy piekny zapach az orzezwia. Jest na naturalnym cukrze i pestkach kokosa. w efekcie cialo jest gladkie, jedrne i bez zadnego uczucia suchosci.

    jakolka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Co sądzicie o peelingach do ciała Organique? Nie pytam o konkretny, bo sama mam problem na który się zdecydować, więc chętnie zasięgnę waszych opinii 🙂

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    kawa, cukier, oliwa.. ewentualnie miód i cukier 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " peeling do ciała"

Przewiń na górę