• Autor
    Odp.
  • Nadiia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    bardzo dobry i bardzo tani…polecam!!

    magdalarine1989
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    a jak dlugo to trzeba stosowac by zobaczyc efekty???

    SylwiaSylwia86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    oj musza sobie zrobic taki peeling 🙂

    Conni
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Potwierdzam… ten specyfik to luksus i cenowy i w zakresie efektów.. 🙂

    Ja czasem tylko kawę z żelem pod prysznic mieszam i jako piling stosuję bo mam tzw „nadmierne rogowacenie naskórka” i ten peeling to jedyne oprócz mażci z witaminą A , co daje mierzalne okiem efekty

    pełny pozytyw 🙂 ale muszę z cynamonkiem spróbować też .. mówicie ze cellulit schodzi? hmm …

    Berta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Dzieki za przepis, troche kawy mi szkoda, musze kupic jakis badziew, bo sama pijham taką ekhm- drozsza niz za 3 zł:)

    dzanna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    a ten peeling to tylko do ciala mozna stosowac, czy do twarzy tez sie nadaje?
    chodzi mi o tyo czy jest wystarczajaco delikatny, zeby do twarzy stosowac, zeby nie bylo zadnych podraznien itp ? do cery normalnej oczywiscie 😉

    cimka1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Niezbyt przepadam za peelingiem kawowym – niecierpie potem tego zapachu. Ale efekt rzeczywiżcie jest ok. Uważałabym tylko na ten cynamon podany w którymż z postów – może podrażniać skórę, przynajmniej moją spiekł na raka. Dlatego wolę taki peeling kawowy [usunięto_link] trochę inna recepturka. Cudowny peeling do ciała który wszystkim polecam: [usunięto_link] skóra staje się po nim mięciusienka, uwielbiam go, no i zapach jest wspaniały:)

    cheethka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    rzeczywiżcie ten peeling jest bardzo dobry, ja stosuję samą kawę i efekt jest piorunujący;)

    plasko_buta
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    ja tez slyszalam o tym peelingu, kilka razy go nawet robilam, skora jest po nim gladsza i ogolnie efekty mi sie nawet podobaly, ale szczerze mowiac nie chce mi sie przygotowywac tego peelingu, wole kupic gotowy w sklepie

    aisog
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    peeling jest super,ja mam w pudełku wymieszana kawę z sola i cynamonem,która zawsze stoi w łazience i jest pod ręką,potem tylko wsypuje do kubeczka troszke i mieszam z żelem:)czasem dodaje do peelingu jogurt,miód lub oliwke-polecam

    mar6
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    muszę wypróbwać tylko włażnie boję za na ciele pozostanie zapach kawy…

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Zapach kawy pozostaje, ale łatwo temu zaradzić stosujac bezpożrednio po takim peelingu aromatyczny zel pod prysznic. I po problemie;)

    galaksy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Peeling kawowy jest według mnie najlepszy. Uwiebiam ten zapach a skóra jest jedwabista.

    Satine_82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    JUz dłuzszy czas nosze sie ze zrobieniem sobie tego peelingu, ale chyba dzis sobie zrobie. Chociaz nie lubie zapachu takiej kawy do parzenia, to jednak argument o likwidacji cellulitu mnie przekonał 😀

    umiemlatac
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Slyszałam, ze bezposrednio po takim zabiegu skóra robi sie lekko brązowa? to prawda?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " peeling kawowy"

Przewiń na górę