• Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    wyczytałam o pilingu kawowym podobno jest bardzo dobry takze na celulit

    Kupujemy kawę sypaną (taką do parzeni po turecku 250g 3pln )
    Do pół kubka kawy dosypujemy łyżkę soli i łyżkę cynamonu (napina, pobudza) i zalewamy żelem do kąpieli aż uzyskamy konsystencję błotka
    potem to masujemy około 15 minut i spłukujemy zimną woda i ciepła na zamiane
    postanowiłam to dziż wieczorem wypróbowac bo daawno nie robiłam pilingu a przyda się na twarz i całe ciało tylko ze to tez mozna robic bez cynamonu i bez soli z sama kawa i zelem

    pozdrawiam badzmy piekne:D jak pupcia niemowlaka:D

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A słyszałam o tym peelingu, ale jeszcze nie stosowałam. Zrobię to w tym tygodniu w końcu 😀

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    to napisz jakie masz spostrzezenia czy Ci sie podba :):D i czy sprostuje Twoim wymaganim ja tez napisze jak tylko dzis zrobie:D

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    mmm… lubie takie naturalne mazidła… 😀

    ale ten żel to wszystko jedno jaki dodajemy? biegnę do sklepiszcza po kawę, bo włażnie resztkę wypiłam 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    temat juz był. Ja stosuję kawe z biedronki bo jest źle zmielona i grube ziarna do tego moze być żel pod prysznic, mydło w płynie, szampon wszystko to obojetnie z jakiej firmy byle sie dobrze rozprowadzało

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Yhym powtórka tematu 😀
    Ale jeżli chodzi o to mazidełko to jak dla mnie super 😀

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ciekawa propozycja godna wyprobowania ::)

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    tak, ja też polecam. jedyny problem z tym, że sobie wannę nim lekko nadpsułam..

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    hę? a cóż się jej stało??? 😯

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    robię ta maseczkę z kawy tylko zamiast cynamonu dodaje oliwę z oliwek i na pół godz,owijam się folia dla mnie jest ok 🙂 🙂

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    jak dla mnie peeling z kawy jest najlepszy :)) skóra po tym jest cudowna 🙂

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    dobry i nie drogi:) dwa w jednym

    Alexandraa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 356
    • Pasjonat

    Ja dostałam kawę nie wiem skąd – nie ma napisów po polsku w każdym bądź razie przeznaczona jest tylko do ekspresu bo normalnie nie chce się zaparzać a że ja z ekspresu korzystam raz na rok, kawa się troszkę przeterminowała to używam, jej do peelingu.
    Wczeżniej używałam wczeżniej zaparzonej czyli same fusy jakby – rodzice piją dużo kawy to brałam te fusy, jak wyschły to korzystałam z nich jako włażnie peelingu a teraz po prostu samej kawy, prosto z torebki – tylko trzeba uważać, żeby się nie „porysować” bo jest ostra a generalnie potem ciało BOSKIE bo ja zdecydowanie lubię peeling z grubszymi ziarenkami.

    Natasha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zgadzam sie peeling z kawy jest najlepszy 😀

    misia899
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    bardzo dobry… ja stosowałam rok temu… efekty byłe rewelacyjne… praktycznie pozbyłam się cellulitu… ciałko było jędrne..a jestem osobą okrąglejszą… jedynie co mi się nie podobało to że czułam potem zapach kawy… aaa i po tym pilingu radziłabym smarować te miejsca balsamem bo po dłuższym stosowaniu skóra może wysychać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " peeling kawowy"

Przewiń na górę