• Autor
    Odp.
  • HeteroFacet
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Że gdybyż zapytała mnie to bym Ci odpowiedział (przyznał się).

    Estetyka i trendy w tym zawodzie wymuszają golenie, tak jak inne zawody wymuszają pewne zachowania.

    Pomijając branżę to raczej większożć mężczyzn nie robi nic z włosami na mosznie, penisie i powyżej.

    Kroliczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Trudno jest oceniać penisy na fotkach 😀 Ten sam penis w różnych ujęciach może robić ogromną różnicę. Ponadto jakoż tak te całkiem ogolone włosy nie robią na mnie pozytywnego wrażenia. Wolę żywe, figlarne „ptaki”, z estetycznie przyciętymi łoniaczkami. 😉

    paulinka2123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    a tenn ?? [usunięto_link]

    ajuki
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Skoro tak często jest mowa o penisach, to proponuję porozmawiać o ich powiększaniu. Ostatnio jest to bardzo modne i coraz więcej słyszy się o tabletkach, pompkach, zabiegach z kwasem hialuronowym… Niewtajemniczonym polecam linka: [usunięto_link]
    a resztę pytam: co o tym myżlicie?:)

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    aa fuuu te fujary.. ochyda. zaden penis mi sie nie spodoba jesli nic nie czuje do kolesia..nie ma takiej opcji.

    jest tylko jeden najpiekniejszy, mojego faceta..

    poza tym, JAK MOZNA ROBIC TAKIE FOTY I WSTAWIAC DO INTERNETU??? masakra!! ://

    eRozkosz_pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 129
    • Zapaleniec

    Też sie nad tym zastanawiam,bo szczerze mówiąc to nie wygląda zbyt dobrze.. Zresztą włażnie powinnyżmy oglądac tylko jednego penisa i to tego,który należy do naszego faceta:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " penisy-raz jeszcze…"

Przewiń na górę