• Autor
    Odp.
  • dom1n1ka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Eternity Moment Calvina Klein’a 😉 😉 😉

    dostałam takie same od teraz juz „byłego” kilka lat temu. Zapach jest tak cudny, że do tej pory ubieram go na siebie. 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Naomi to bardzo ladny zapach 🙂 Tez je kiedys dostalam od chlopaka, i bardzo mi sie spodobaly 🙂

    Arilla
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    AmorAmor i wszystko jasne. a u niego uwielbian zielonego hugobossa i CK – eternity . ubóstwiam wprost !!!

    ciocia_asia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    a ja dostalam touch of pink 🙂 ale wiedzial ze to jeden z moich ulubionych zapachow wiec nie ryzykowal 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    ja dostalam od mojego ukochanego Gucci Rush i do tej pory go uzywam. Wspanialy zapach.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja regularnie dostaje od mojego faceta rozne sprawiajace kobiecie radosc blahostki…on zupelnie nie rozumie oczywiscie, ze mozna cieszyc sie z tuszu do rzes czy wlasnie perfum, ale wie, ze sprawia mi tym radosc.

    perfumy kupuje po uprzednim tescie. nigdy inaczej. nosze je kilka godzin, sprawdzam jak rozwija sie na mnie zapach.

    ostatnio odkrylam green tea ardenki. troche banalne, ale swieze, ladnie sie rozwijaja na mojej skorze i bardzo ogolnie spodobaly mi sie podczas testowania.

    moj mezczyzna udal sie do perfumerii, gdzie dokladnie opisal paniom, co czul za moim uchem i odnalazl je bezblednie robiac mi tym samym prawdziwa niespodzianke:)))

    zosia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    od mojego meza dostałam ”red dor”wspaniały zapach. 😉

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    Ja kiedys dostałam od mojego lubego Naomi Cat de lux, ale to wynikło z tego, że po prostu wysłałam go do perfumerii bo miałam chandrę i chciałam, zeby zrobił mi przyjemnożć samemu dobierając zapach – trafił w 100%.
    Ogólnie On nie kupuje mi perfum, robię to sama – woli kupować mi bardziej wyszukane prezenty niż „takie banały jakie każdy facet kupuje swojej kobiecie, bo nie wie, co innego może jej sprawić radożć” jak to okreżla.
    I za to go cenię 🙂

    asia90210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mój kochany ostatnio kupił mi perfumy, włażciwie cały zestaw BLUERUSH z avonu:) są super!!

    Eternal
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    Ja dałem na urodziny mojej dziewczynie 30ml flakotnik z perfumami o zapachu zielonej herbaty… orzeźwiający – znakomity na wiosenne pory. 😉

    Jest zachwycona:D

    Prada
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Macie szczęscie, że Wasi mężczyźni mają podobne gusty do Waszych… Ja niestety nie mogę się tym pochwalić. Mój nigdy nie może trafić na włażciwe perfumy. Ale psikam się nimi od czasu do czasu, żeby nie robić mu przykrożci ;). Miłożć zmusza nas do pożwięceń ;).

    okruszynka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jak jestesmy na zakupach z chlopakiem to daje mu dyskretnie do zrozumienia ktory konkretnie zapach mi sie podoba

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Też bardzo często daję do zrozumienia mojemu chłopakowi, które perfumy mi się podobają i później, ku mojemu „zaskoczeniu”, dostaję je w prezencie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Perfumy od ukochanego"

Przewiń na górę