Perfumy – OKAZJA!!! (Kraków i okolice)

  • Autor
    Odp.
  • parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    wielkie dzieki za taka tandete.

    ale na allegro moze znajdziesz frajera…

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ja nie mogę! 😮
    Do perfum gratis parasolka?!?!? W dodatku kolorowa?! Ale szał.
    I jakby tego było mało, to jeszcze krem do rąk Z TEJ SAMEJ SERII! Nieźle. Super oferta. Na prawdę się opłaca. Nawet się nie obejrzysz zanim posypie się mnóstwo odpowiedzi na Twojego maila 😉

    Pozdrawiam iiiii…… współczuje roboty.

    Ja staram się być zawsze wyrozumiała dla tego typu osób, które proponuja mi super perfumy o 50% taniej, które dopiero za 2 tyg pojawią się w drogeriach. Nie wysłuchuje ich do końca, ale z użmiechem tłumaczę, że wiem ocb i dziękuję 😉 Szkoda, bo taka robota jest dożć ciężka i nie opłacalna.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    jak dla mnie żadna promocja.. 😀 bo jest to perfum z katalogu z avonu promocja była chyba 3 katalogi temu i cena była taka sama i gratisy też 😛 więc z tym że to okazja to KIT 😀

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Z perfumami moze kit,ale wypasna parasolka do tego wowww 😯
    Gdzie mieszkasz juz tam po nia biegne z moimi 99zl 😆

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o perfumerie w Krakowie, to szczerze polecam sklep Perfumytaniej_pl. Perfumeria prowadzi sprzedaż w internernecie oraz sprzedaż stacjonarną w Krakowie na Dietla 50. Prowadzi sprzedaż takich marek jak Gucci, Dolce&Gabbana, Givenchy, Lancome itp. Sprzedaję tylko oryginalne perfumy, jest sprawdzona perfumerią i prowadzi już swoją działalnożć kilka lat. Ma naprawdę konkurencyjne ceny.

    Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Jeżeli chodzi o promocje i wyprzedaże perfum to polecam szukać ich w sklepach internetowych gdzie będzie taniej a sam wybór równie szeroki,teraz podczas jesieni jest najlepsza ku temu okazja.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Perfumy – OKAZJA!!! (Kraków i okolice)"

Przewiń na górę