Perfumy promowane przez gwiazdy

  • Autor
    Odp.
  • joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Witam wszystkich!
    Co myżlicie na temat perfum sygnowanych nazwiskami gwiazd, bądź promowanych przez nich? Czy podobają się wam takie zapachy, czy może wręcz przeciwnie – uważacie to za zwykły chwyt marketingowy i same nigdy byżcie nie kupiły takich perfum. Czekam na odpowiedzi:)

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Pewnie nie złą kasę na tym „trzepią”, ale niektóre gwiazdy mają bardzo ładne zapachy mi osobiżcie podobają się zapachy Kylie Minogue „Sexy darling” albo „Couture” czy Kate Moss „Kate” albo też Britney Spears „Belive”. Nawet nie kieruję się tym, jakim nazwiskiem jest sygnowane ale jak pachną.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Ja często zwracam uwagę na perfumy promowane przez gwiazdy. Widząc aktorkę , która promuję perfumy wyobrażam sobie, że perfumy pachną tak pięknie jak ona wygląda p. Keira Knightley -szałowo wygląda w reklamie perfum Chanel Coco Mademoiselle, albo Dree Hemingway w reklamie Paco Rabanne Lady Million, Anja Rubik reklamująca Armani Code. Jesli chodzi o cenę tych perfum, to pewnie jest wysoka, bo płacimy też za reklamę 😉
    Ja zawsze ratuję się sklepami internetowymi, bo tam można kupić perfumy naprawdę dużo tanież niż w znanych sieciówkach. Moim ulubionym sklepem internetowym jest sklep Perfumytaniej_pl . Sklep ma niskie ceny i bogaty asortyment. Polecam.

    Essenza-Perfumerie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Dla mnie nie jest to nic złego,fajnie że każda gwiazda czy znana osoba chce wypromować swoją markę,a jeżeli do tego zapach jest ładny ( nie zawsze idzie to ze sobą w parze), to tym lepiej. Np zapachy Beckhama mi osobiżcie bardzo przypadły do gustu.

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Mam podobne zdanie,nie jest to niczym złym,w końcu znana postać,gwiazda może zwiększyć popularnożć danych perfum lub wypromować własną markę,przykładem może tutaj być Beckham.

    Angelika23
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Sama bym raczej takich nie kupiła, bo one strasznie dużo kosztują włażnie dlatego bo są duże koszty ich reklamy.

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    maja kasę to prowadzą reklamy. są tech przeciez perfumy celebryckie, które też się dobrze sprzadają a są o wiele tańsze. ja sama siebie nie oszukuję i wiem, ze lubie te perfumy przynajmniej ze średniej półki, ale to nie dla tego, że są jakieś oh i ah promowane, a dlatego, ze często te pefumy mają więcej zapachu… inaczej: zmieniają zapach wraz z czasem kiedy są na skórze 🙂 piękna rzecz, ze nie pachna one zawsze tak samo na każdym człowieku, bo ph skóry też robi magię ;p

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Perfumy promowane przez gwiazdy"

Przewiń na górę