• Autor
    Odp.
  • omena86
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    rewelacyjny ❗ To zdecydowanie mój nr jeden (przynajmniej na tę chwilę). Ogólnie lubię zapachy cytrusowe i kwiatowe, które są takie lekkie i zarazem żwieże. Nie przepadam za czymż słodziutkim i ciężkim i zastanawiam się czym zachwyca się setki kobiet wskazując Chanell 5 ??

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Wydaje mi się,ze to kwestia gustu,jedni lubia Chanell a inni Ralph Lauren. Ty np lubisz kwiatowe zapachy,a innym po prostu nie pasuje i wolą coż cięższego.

    vejl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Z Avonu troszkę nie bardzo,nie mam przekonania do tych perfum. Takich ulubionych nie mam,ale podobają mi sie zapachu Lacoste,Davidoff i Armani.

    Oo, zgadzam się bez dwóch zdań. Davidoff jak najbardziej! Ale mamy także podobne zdanie co do Avonu – przecież to jest nietrwałe i w ogóle.

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Rzeczywiżcie, zapachy z avonu są dosyć nietrwałe a dodatkowo, po jakimż czasie zapach się zmienia i pachniemy zupełnie inaczej niż zaraz po spryskaniu, czasami jest to wręcz mydlany zapach.

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    Nie znam się na pachnidłach, sam używam tylko dwóch: Egoist i Boss, ale i tak uważam, że te wszystkie Avony to żcier…to nic nie warte buble. Kosztują nic i jest z nich też – nic. Ale nie o tym chciałem…Co sądzicie o ponoć najnowszym zapachu Bossa ? Pani raptora go dziż dostanie 🙂 Nie wiem jak się dokładnie nazywa, napis Boss jest taki pomarańczowy, a flakonik wąski i długi.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    prozaicznie czy chodzi ci o boss orange woman w dlugiej karbowanej butelce…ja nie jestem zwolennikiem tego zapachu mysle ze to naprawde indywidualna sprawa…to ty wiesz chyba najlepiej jakie zapachy preferuje Twoja pani slodkie ciezkie czy lekkie zwiewne….

    raptor
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 198
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    prozaicznie czy chodzi ci o boss orange woman w dlugiej karbowanej butelce…ja nie jestem zwolennikiem tego zapachu mysle ze to naprawde indywidualna sprawa…to ty wiesz chyba najlepiej jakie zapachy preferuje Twoja pani slodkie ciezkie czy lekkie zwiewne….

    Pani preferuje zapachy, które raptor jej wybiera he he..Zazwyczaj trafiam, ale dzisiaj się żpieszyłem i sam nie wiem….Trochę mi go na chama personel perfumerii wcisnął…No i trochę się obawiam, czy pół miasta nie będzie tak samo pachnieć – a tego bym przecież nie chciał.
    Ps. Boska, a co Ty preferujesz ?

    XxKasioolaxX
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Obecnie najładniejsze które posiadam to Playboy – Play it spicy.
    inne ładne np: Intimately beckham, Beckham signature- fioletowe, Celine Dion- Sensational, C-thru- Amethyst.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Wg mnie Hugo Boss Orange to ładny zapach. Nie zauważyłam na razie żeby był bardzo popularny, chociaż to nowożć

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Boss Orange to żliczny, pomarańczowy, żwieży zapach – w sam raz na dzień. Myżlę, że to bardzo dobry wybór

    Aleksandra44
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zgadzam się z tym, że perfumy to bardzo indywidualna sprawa. Mnie osobiżcie Boss Orange się nie podoba. Wolę coż intensywniejszego. Ale nie warto kierować się czyjąż opinią. Nie to jest ładne, co jest ładne, a co się komu podoba:)

    joanna89
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Bardzo podoba mi się kwiatowo-owocowa propozycja Guerlaina Shalimar L’eau Initial o nitach kwiatowo-owocowych, w sklepie forus.pl kupiłam je po okazyjnej cenie 229 zł -100ml. Z nowożci podoba mi się także zapach CK Sheer Beauty, kóry jest kontynuacją klasycznego zapachu CK Beauty. Najbardziej podoba mi się damski zapach Chanela Coco Noir ( z serii modnych zapachów w czarnych flakonikach) – idealany dla pewnej siebie i eleganckiej kobiety.

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    moim ulubionym zapachem są perfumy Calvina Klien Sheer Beauty. To nowy, żwieży zapach o delikatnych akordach, jażminu, brzoskiwini, piwoni i piżma. Zapach jest deliakatny, kwiatowy i kobiecy.Uwielbiam zapachy kwiatowo-owocowe, gdyż kojarzą mi się z wiosną, słońcem, kwiatami i żwieżym powietrzem

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    a czy któraż z was używa paris avenue? ja ostatnio dostałam od koleżanki pantherę i jestem zachwycona tym zapachem. na wiosnę i lato idealny. zastanawiam się teraz, czy wszystkie perfumy od paris avenue są takie fajne, bo muszę przyznać, że raczej nie kupowałam do tej pory alternatywnych, ale chyba zmieniam zdanie 🙂

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Z tych kwiatowych zapachów,takich letnio-wiosennych,mogę polecić także Paco Rabanne czy Mexxy, Lacoste- to juz indywidualna kwestia naszego gustu,ale akurat te są lekkie i na pewno spodobają się każdej z nas:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " perfumy"

Przewiń na górę