• Autor
    Odp.
  • eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Na pewno reagują, jeżli jest ten przytyk nie zgodny z prawdą, ale też zdają sobie sprawę ze swoich wad więc, na tym polega zdrowe podejżcie do siebie chyba: wiem co we mnie dobre i co złe.

    nie zareagowalabym a juz w szczegolnosci kiedy nie jest to zgodne z prawda

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Nie zareagowałabyż gdyby ktoż mówił o Tobie coż niezgodnego z prawdą? Ja chyba bym nie pozwoliła oczerniać się, obrażać…jakkolwiek tego nie nazwiemy

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    nigdy nie reagowalam mam taka postawe, ze ogolnie nigdy jakos nikt sie glosno nie odwazyl niczego nie zgodnego z prawda o mnie powiedziec, a to ze szepcza po katach mowia rozne rzeczy, wcale im sie nie dziwie zawsze jest cos do obgadania w szczegolnosci ze jakos trudno okreslic moja osobe jako przecietna- zawsze komentuje to jasno jesli ich zycie nie jest na tyle ciekawe ze musza gadac o mnie coz to tylko komplement,a Ja sie zaczne martwic dopiero wtedy kiedy przestana o mnie mowic……naprawde wisi mi to co o mnie maja do powiedzenia jestem za stara zeby sie tym przejmowac…poprostu

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    a slyszac przytyki nie reaguja na nie…?

    Reagują. Dlaczego nie? Jeżli nie jest prawdziwy – tym bardziej. 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    jesli kots powie ze jestes dziwka..to co zrobisz powiesz ze nie jestes czasami, a nawet i w wiekszosci taki glupich przytykow im bardziej sie starasz obronic tym bardziej skutek jest odwrotny brak reakcji bardzo czesto zamyka pyski…bo skoro nie wywolalo to zadnej reakcji to gadanie o tym przestaje byc atrakcyjne….mnostwo ludzi zaczyna puszczac glupie teksty tylko po to by sprowokowac zamieszanie brak reakcji nie pozwala na powstanie taniej sensacji..i tyle…….

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Nie nie powiem, zę nie jestem tylko, że nie życzę sobie żeby tak o mnie mówił, bo nią n ie jestem! trzeba się szanować

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    oczywiscie ze mozesz …..i uwazasz ze to bylo okazanie szacunku do siebie i nikt juz wiecej zlego slowa na twoj temat nie powie bo glosno zaprotestowalas;)…nie wydaje mi sie ….asertywnosc pomaga ale nie zaltwia ludzkiej podlosci…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pewnożć siebie."

Przewiń na górę