• Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Czy pewnożć siebie rzeczywiżcie ma tak duże znaczenie? Czytałam niedawno książkę: Striptizerki doradzają jak pięknie wyglądać nago. I mój pierwszy wniosek z tej książki to włażnie to że pewna siebie dziewczyna zawsze będzie piękniejsza od szarej myszki. To prawda Waszym zdaniem?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie…

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    A jakikolwiek argument? Czy nie bo nie?:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Szare myszki są fajne,a striptizerki nie za bardzo 😀

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ale tu nie chodzi o striptizerki tylko o zwykłe dziewczyny, które są pewne siebie chyba! Tak? Uważam, że rzeczywiżcie kobieta wiele zyskuje kiedy chodzi z podniesioną głową, zadbana, wie ile jest warta, ma odwagę spojrzeć innym prosto w oczy.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Raczej zależy co kogo pociąga i w jakim stopniu ta nieżmiałożć czy żmiałożć występuje.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    pewnosc siebie mimo wszystko ulatwia zycie ale pewnosc siebie myslisz chyba z beszczelnoscia widzialam super niesmiale striptizerki wiec nie wiem dlaczego mowisz ze one sa be..fajne sa

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Mam niechęć do takich kobiet jakie by niebyły.A pokazywanie się w takich pozach i sprzedawanie swojego ciała do nieżmiałożci ma daleko. Bezczelnożć to już swoją drogą czasem i wskazana ,ale tylko w okreżlonych sytuacjach i chodziło mi o pewnożć siebie. Chociaż jak pisałem kto co lubi i nie brałem pod uwagę kariery czy innych rzeczy ,a jedynie odbieranie „bycia pięknym” jak to ujęła autorka 🙂

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    nie wiem mnie one nie przeszkadzaja chyba w sumie mam do nich nawet wiecej szacunku niz do fladr z biura ktore udaja elokwencje itd te dziewczyny przynajmniej nie oklamuja nikogo w tym co robia uczciwy deal…a sie zgodze kazdy lubi co innego..bynajmniej jesli samemu nie postrzegasz sie jako osoba atrakcyjna nikt cie takim nie odbierze

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    jesli samemu nie postrzegasz sie jako osoba atrakcyjna nikt cie takim nie odbierze

    Spotkałem sporo dziewczyn ,które nie miały o sobie dobrego zdania ,a jakoż ładnie się prezentowały. Choć myżlę ,że prawda leży pożrodku.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    dlaczego bylam przekonana ze wlasnie taki przyklad podasz 😈

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    dlaczego bylam przekonana ze wlasnie taki przyklad podasz 😈

    Dobra ,dobra już mnie nie cytuj. Chyba masz niebieskie oczy 😈

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    moj kolor oczu zmienia sie w zaleznosci od natezenia swiatla od brazowych po zielone …..;p

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    moj kolor oczu zmienia sie w zaleznosci od natezenia swiatla od brazowych po zielone …..;p

    8)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    swiatlo cie porazilo ???????? 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pewnożć siebie."

Przewiń na górę