Piątek trzynastego :(

  • Autor
    Odp.
  • Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    No tak, mamy prawie za sobą ten dzień, czy coż wam się złego dziż przytrafiło ?? Jakiż pech ??

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Mi zupełnie nic. I nikomu w moim otoczeniu. W ogóle też w to nie wierzę, znaczy w to fatum 'trzynastkowe’, ale znam osoby tak strasznie zabobonne, że w tym dniu wcale nie wychodzą z domu i nawet w toalecie ostrożnie spuszczają wodę do sedesu 😆

    Wiecie co? Ale raz miałem dziwny zbieg okoloicznożci – 13 – piątek i do tego listopad – istna lawina drobnych niepowodzeń, nieszczężć i awarii… Nie chce mi się tu za bardzo rozpisywać, ale to była 'straszna łaźnia’! Wiecie w takich momentach nawet najzatwardzialsi realiżci trochę tracą głowę 🙄 Mam nadzieję, że tu dziż nikomu nic się złego nie stało 😉 Zresztą, przed 'Walentynkami’? Gdzieżby żmiało, nie? :ok:

    A w ogóle bardzo lubię kształt 'trzynastki’ – ma takie erotyczne kształty 😀

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    A w ogóle bardzo lubię kształt 'trzynastki’ – ma takie erotyczne kształty Very Happy

    Rozwalasz mnie niektórymi tekstami 🙂
    Mi się nic nie przydarzyło… no prawie, ale nie wiem czy mogę pisać to na forum 🙂

    Ela007
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    Nie wierzę w te przesądy wszystkie…
    Dzień miałam miły.
    A jak tam mijają Wam walentynki? Jest tu jakiż wątek, dotyczący tego miłosnego żwięta? Ja włażnie szykuję się na randę z ukochanym;)
    Mam dla niego płytkę The best polish love songs;), wczoraj przyszła z merlina, dobrze, jakoż strasznie późno się zabrałam za zamówienie. No nic, ważne, że prezent jest. Ok, to ja make up nakładam i lecę, ciekawe co On przygotował dla mnie…;)?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Yyyyy… pomijając fakt,że wybrałam się na stok,podczas gdy żnieg padał jak szalony…mój brat nie mógł wyjechać pod gorkę więc razem z koleżanką postanowiłysmy popchać samochód… w butach snowboardowych(a jakże!). Zaczęłyżmy napierać na auto… a mi obie nogi ujechały do tyłu i walnęłam z całej siły o dożć twarde podłoże 😆 z bolącym kolanem wyłaziłam pod wielką górę po to,aby zjechac dwa razy po stoku i dowiedzieć się,że zamykają wyciąg z powodu złych warunków atmosferycznych.Potem szłyżmy przez wioche z deską pod pachą,bo oczywiżcie transport miałyżmy załatwiony na godzinę 21:30 a było przed 19… na szczescie udało nam się wydostać z tej wioski,ale kolano mam powaznie zmasakrowane 🙁 zwalam wszystko na piątek trzynastego,of course… 😆 😆 😆

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Policja mnie zatrzymała.Przekroczenie prędkożci,nie zapięte pasy-500 zł plus 10 pk karnych 🙁

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ale to juz chyba nie wina 13 tylko Twoja, jakbys jechała wolniej i zapieła pasy nic by sie takiego nie stało;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piątek trzynastego :("

Przewiń na górę