• Autor
    Odp.
  • szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    myżlę, że warto jest zainwestować w taki piekarnik z funkcją pirolizy włażnie- to duża wygoda, a także oszczędnożć czasu.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Jeżeli ktoż chce przygotować coż na szybko,żpieszy mu się- wówczas taka funkcja jest bardzo praktyczna,moja znajoma posiada i jest zadowolona,chwali sobie więc myżlę,że warto.

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Piroliza polega na rozgrzaniu się piekarnika do temperatury 500 stopni, w której wszystkie zabrudzenia zostają spalone na sypki popiół, który można w prosty sposób usunąć np. zmiotką bądź wilgotną gąbką. Także taka funkcja wiążę się z oszczędnożcią czasu a także wygodą. W czasie, gdy piekarnik się czyżci drzwiczki są zablokowane-proces ten jest również bardzo bezpieczny.

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    A pyroliza jest w piekarnikach integra smart tak? We wszystkich typach? Dobrze to rozumiem? to jest jakiż ich standard?

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Piroliza nie występuje we wszystkich piekarnikach. Nie jest standardem. Należy po prostu wybrać sobie taką funkcję dodatkową. Ja mam akurat piekarnik Whirlpool włażnie z pirolizą.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Piekarnik z taką funkcją musi być bardzo fajny, zabrudzone wnętrze to chyba zmora każdej kobiety:)

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dodam, że ta funkcja jest bezpieczna, bo w czasie gdy piekarnik się czyżci nie ma możliwożci otworzenia drzwiczek- są po prostu zablokowane.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Pewnie, że jest to super wygoda 🙂 Przykładowe [usunięto_link] z czyszczeniem pyrolizą. Lepiej dodać parę złotych i mieć więcej czasu dla siebie + mniej nerwów przy czyszczeniu ręcznie piekarnika. Pozdrawiam serdecznie.

    Trochę ich jest, mi najbardziej podobają się Whirlpoola, wpadają w oko;). No i mają wiele innych bardzo przydatnych funkcji, jak 6-ty zmysł.

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Pewnie, że jest to super wygoda 🙂 Przykładowe [usunięto_link] z czyszczeniem pyrolizą. Lepiej dodać parę złotych i mieć więcej czasu dla siebie + mniej nerwów przy czyszczeniu ręcznie piekarnika. Pozdrawiam serdecznie.

    Trochę ich jest, mi najbardziej podobają się Whirlpoola, wpadają w oko;). No i mają wiele innych bardzo przydatnych funkcji, jak 6-ty zmysł.

    Jeżli chodzi o wygląd to faktycznie. Na pewno każdy znajdzie coż dla siebie 🙂 6-ty zmysł naprawdę ułatwia życie:)

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Oj tak, zdecydowanie ułatwia. No ale po to takie technologie są projektowane – by korzystanie ze sprzętu agd było jeszcze przyjemniejsze:).

    Korrata
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    A piekarniki parowe? Na czym polega ich działanie? Ma ktoż coż takiego?

    ola87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    chyba na tym, że można „piec” i gotować na parze? Nie słyszałam o wielu takich, chyba amica ma jakiż

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Na parze fajnie się też gotuje w mikrofalach. Są też włażnie takie, które żmiało mogą zastąpić niektóre funkcje piekarnika.

    mery
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Ja bym nigdy nie zastąpiła mojego piekarnika mikrofalą:)

    szpilkinagiewoncie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest chyba i piekarnik i mikrofala w każdej kuchni 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piekarnik – rady, sugestie"

Przewiń na górę