pierwsza randka z kobiecego punktu widzenia ;)

  • Autor
    Odp.
  • xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    witam.

    chcialem was zapytac jaki rodzaj spedzania czasu preferujecie na pierwsza randke? Chcialbym poznac kobiecy punkt widzenia:P osobiscie nie za bardzo lubie na poczatku siedziec w kawiarnki i rozmawiać wole jak cos sie dzieje np gramy w cos. Napiszcie jak to jest z wami co lubicie a czego nie?

    pozdrawiam

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To ja lubię tradycyjne pierwsze randki w knajpie, restauracji, kinie. Romantycznie i czarująco. A przede wszystkim nastrojowo!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    A ja lubię umówic się wieczorem na spacer. tylko musi byc oczywiżcie pogoda do tego odpowiednia.
    A poza tym to może byc też jakaż knajpka.

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    najlepiej isc do jakiegos pubu na drina 8) -jesli chcesz zeby cos sie dzialo i zeby nie bylo dretwo – jak np. w kawiarni przy Latte macchiato .. 😆
    (polecam karaoke 8) 😆 )

    …a tak na powaznie: chetnie poszlabym sobie na jakas dobra kolacje i do kina … 🙄 …albo na kolacje i na spacer … 😉

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    lol 😀 a to sie zdziwilem, widze ze jednak wolicie statycznie:P karaoke to chyba niebardzo bo nieraz sie drą tak ze nie mozna nic pogadać

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    ja rowniez na pierwsza randke zdecydowanie wolalabym jakas urocza knajpke piwna, potem dlugi spacer, mozna pogadac, a na koniec czuly pocalaunek, no to tak na poczatek …

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Pierwsza randka- to były czasy.:D
    Kina nie polecam, bo nie można pogadać, a o to chodzi by się lepiej poznać, a nie patrzeć na film.

    Najlepiej iżć do jakiejż knajpki, może nie od razu na jakież drinki w dużej ilożci. Ale kawka czy nawet małe piwko jest wskazane. Pozniej oczywiżcie facet odprowadza kobietę do domku.:P

    A jeżeli chodzi o jakież szaleństwa na pierwszej randce, to lepiej przełożyć to na następne spotkania, jeżeli takowe będą. 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    pierwsza randka jednak powinna być „od pogadania”, pewnie w knajpce. osobiżcie bardzo lubię się bawić czynnie, tzn. kręgle, bilard itp., ale na pierwszej randce wolałabym posłuchać co facet ma do powiedzenia, co sobą reprezentuje, no taki mały wywiad w romantycznym wydaniu. 😀

    xman
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    no dobra przyznam sie wam;) poznalem naprawde wyjątkową dziewczyne i dlatego zalozylem ten temat:P juz po pierwszej randce – bylo milutko w knajpce tak jak radzilyscie, chyba sie jej spodobalem:D
    gdzie na nastepne spotkanie? co radzicie? nie zebym nie mial zadnych pomyslow aleee jednak chcialabym wiedizec co kobietki preferują 😉 pozdrawiam

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Zalezy co lubi, ale ja bym się trzymała romantycznej knajpki, żebyżcie mogli pogadać.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja nie lubie schematycznych randek.Jak gosć mi wyskakuje na pierwszym spotkaniu z czerwoną różą to ja juz dziękuję takiemu delikwentowi 🙂 Pytasz o niestandardowe formy spędzania czasu na pierwszej randce…więc ja proponuje kręgle,żciankę wpinaczkową albo łyżwy 🙂 Wszystko tez zależy od partnerki,bo jeżli nie lubi sie ruszać to pozostaje jedynie kino… 😉

    piotr
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Na pierwszych randkach to trzeba przede wszytskim uwazac co sie mowi. Ja np. nie lubie jak kobiety sa zbyt ulegle i np. leca mi po piwo. Albo jedna mi sie spytala czy moze isc do toalety? Wszystko mi wtedy opadlo, oczywiscie odpowiedzialem, ze nie moze. Na lyzwach bylem w ten weekend pierwszy raz zreszta, spoko bylo 😉

    Ale to chyba kobiety mialy odpowiadac 😛 Wiec juz uciekam…

    ps Do kina nie idziemy na 1 randke, bo kogo interesuje wtedy film :)))

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja osobiżcie pożmigalabym na łyżwach 😀 albo bilardzik (a jak któreż z was nie potrafi grać, to drugie z was może pouczyć 😉 )

    lizzy
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Łyżwy to fajny pomysł, można się złapać za ręce, jak jedna strona nie potrafi utrzymać równowagi 😉 Na łyżwy na max godzinkę, a potem na coż ciepłego do picia, dla rozgrzania. Pierwsze spotkania nie powinny być bardzo długie, trzeba dać sobie szansę, żeby zatęsknić i mieć niedosyt 🙂

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja na pierwszej randce lubie spacer, pub lub kino i duzo rozmowy ,poznawanie sie.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pierwsza randka z kobiecego punktu widzenia ;)"

Przewiń na górę