• Autor
    Odp.
  • Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Jak facet wam się podoba, prowokujecie go żeby zrobił pierwszy krok czy same przejmujecie inicjatywę?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja zazwyczaja staralam sie dac delikatnie do zrozumienia o co chodzi i czekalam az to facet zrobi pierwzy krok 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jesli kobieta cos „czuje” do faceta. liczy na jego krok ku blizszej znajomosci to zazwyczaj zachowuje sie tak ze nie sposob aby mezczyzna tego nie zauwazyl.

    no chyba ze mamy do czynienia z bardzo niesmaial kobieta to juz inna bajka wtedy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nigdy nie robię pierwszego kroku.Taka mam zasadę i nie mogę tego zmienic,bo zwyczajnie nie umiem 🙂 Jak mi się jakis facet podoba to wodzę sobie za nim wzrokiem i tylko tak żciągam na siebie jego uwagę.Jeżli już nadaży sie okzja to lekko sie użmiecham.I nic poza tym.Jak on jest zainteresowany to sam zacznie konwersację,a później nie wiadomo skąd ma mój nr telefonu 😆 Wyznaję zasadę,że to facet powinien robi pierwszy krok,a nie kobieta 🙂

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    ja niestety tez wbilam sobie do glowy ze to facet powinien probowac mnie zdobyc, do tego jeszcze lubie udawac niezainteresowana i chce zeby o mnie walczyl
    ale zdaje sobie sprawe z tego, ze to po prostu glupie
    staram sie z tym walczyc i probuje dac facetowi do zrozumienia, ze jestem nim zainteresowana

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    To ja zazwyczaj przejmuję inicjatywe, po prostu zawsze trafiałam na nieżmiałych facetów
    Pochwalę się nawet że mego obecnego faceta zdobyłam ja. I jestem z tego powodu bardzo dumna, bo to był strzał w dziesiątkę!

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    ja niestety tez wbilam sobie do glowy ze to facet powinien probowac mnie zdobyc, do tego jeszcze lubie udawac niezainteresowana i chce zeby o mnie walczyl

    Ja też to lubię, tak jest najfajniej 🙂

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    to moze zmienimy troche temat na jak poderwac faceta 😀
    macie jakies fajne sposoby?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oj,jeżli o podryw kontrolowany chodzi to nie mam żadnego swojego sposobu.Chyba nawet nie umiem podrywac facetów… 😕 Ja generalnie jestem osobą,która zawsze i wszędzie jest miła i czasem,przez rozmawiających ze mną facetów,jest to odbierane jako „dobra passa”,ale nie robię tego specjalnie tylko tak mi samo wychodzi 🙂 w moim przypadku najlepiej działa na facetów(nie wiem od czego to zalezy…może od facetów,których spotykam w swoim życiu…) moja obojętnożc.Zaobserowałam,ze im bardziej ja się oddalam,tym bardziej gożc się napala.Zjawizko paranormalne 😆

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Ja nie mam „sposobu”, jakiegoż zachowania-wytrychu na który faceci lecą, to się rozgrywa w sytuacji, podryw jest zawsze doraźny 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pierwszy krok"

Przewiń na górę