• Autor
    Odp.
  • pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    jakies sugestie co do pozycji na pierwszy raz dla poczatkujacych ?:) ciekawe historie ? 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja tam mało co pamiętam…
    ale wiem jedno byliżmy twarzą do siebie i ja go noga – kolanem kierowałam tzn by nie wszedł zbyt szybko 🙂

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam mało co pamiętam…
    ale wiem jedno byliżmy twarzą do siebie i ja go noga – kolanem kierowałam tzn by nie wszedł zbyt szybko 🙂

    😯 aaa jak ??

    U mnie było normalnie klasycznie, potem jak już się oswoiliżmy dotarło do nas , że to już , to zaczęliżmy szaleć z pozycjami!

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Ja klasycznie mialam lekkiego stracha i bylam spieta ,w zwiazku z czym moj tygrys nie mogl we mnei wejsc.:/ No wiec chwilka byla przerwy i po kilku minutach znowu rzucilismy sie na siebie w ostremnamietne pieszczoty jak dwa kociaki 😳 😛 iii…..stalo sie:D! A jak?Usiadlam na niego ,czyli pozycja na jezdza(do dzis moja ulubiona,bo to ja na gorze ejstem i dominuje 😀 😳 ). Jak juz bylo po.. to sie tak ucieszylam,ze dalej zmienialismy pozycje i moj mis PADL ze zmeczenia po 3 razach wystrzalu 😳 😆 Biedaczek…:P 😛 hihi 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Ja klasycznie mialam lekkiego stracha i bylam spieta ,w zwiazku z czym moj tygrys nie mogl we mnei wejsc.:/ No wiec chwilka byla przerwy i po kilku minutach znowu rzucilismy sie na siebie w ostremnamietne pieszczoty jak dwa kociaki 😳 😛 iii…..stalo sie:D! A jak?Usiadlam na niego ,czyli pozycja na jezdza(do dzis moja ulubiona,bo to ja na gorze ejstem i dominuje 😀 😳 ). Jak juz bylo po.. to sie tak ucieszylam,ze dalej zmienialismy pozycje i moj mis PADL ze zmeczenia po 3 razach wystrzalu 😳 😆 Biedaczek…:P 😛 hihi 😉

    No i Tigerka wymęczyła Tygrysa 🙂 😀

    pennstate
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    :):)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    @peronowa mysz wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    ja tam mało co pamiętam…
    ale wiem jedno byliżmy twarzą do siebie i ja go noga – kolanem kierowałam tzn by nie wszedł zbyt szybko 🙂

    😯 aaa jak ??

    U mnie było normalnie klasycznie, potem jak już się oswoiliżmy dotarło do nas , że to już , to zaczęliżmy szaleć z pozycjami!

    jak ? leżeliżmy na boku przodem do siebie jak dobrze pamiętam… i tak jakoż nam wyszło… 🙂

    tigerka
    nasza tez taka była…

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Jakoż sobie tego wyobrazić nie mogę!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    hehe…. no taka mieliżmy wtedy fantazje… 🙂

    lisiczk@
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Klinicznie to zalecaja hi hi aby kobieta miała pod tyłkiem poduszkę i nogi na ramionach partnera bo defloracja trwa moment i ból nie jest tak silny – partner łatwo wchodzi… wszystko tak na prawdę zależy od tego czy jestes mocno nawilżona/ czyt. podniecona…. nie żałujcie sobie czasu na poznawanie ciała, zacznijcie od pieszczot, bawcie się tak długo abys z podniecenia a nie ze strachu chciała miec to za sobą- wtedy nawet nie poczujesz bólu a samą przyjemnożć… jeżli masz problemy z nawilżeniem polecam żel intymny Femina do kupienia w aptece, chyba ok. 20zł jest bezbarwny i bezzapachowy, warto użyc przy pierwszym razie bo nie będzie boleć 🙂 Miłej zabawy

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    [usunięto_link]@ wrote:

    Klinicznie to zalecaja hi hi aby kobieta miała pod tyłkiem poduszkę i nogi na ramionach partnera bo defloracja trwa moment i ból nie jest tak silny – partner łatwo wchodzi… wszystko tak na prawdę zależy od tego czy jestes mocno nawilżona/ czyt. podniecona…. nie żałujcie sobie czasu na poznawanie ciała, zacznijcie od pieszczot, bawcie się tak długo abys z podniecenia a nie ze strachu chciała miec to za sobą- wtedy nawet nie poczujesz bólu a samą przyjemnożć… jeżli masz problemy z nawilżeniem polecam żel intymny Femina do kupienia w aptece, chyba ok. 20zł jest bezbarwny i bezzapachowy, warto użyc przy pierwszym razie bo nie będzie boleć 🙂 Miłej zabawy

    Dokladnie lisiaczek ma racje!Jestem tego samego zdania.Hehe teraz to moge tak pisac a jak ja sie balam tak chyba zadna sie nie bala pierwszego razu hihi 😆 :)))))

    Pozdro 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pierwszy raz :)"

Przewiń na górę