pierwszy Sex pomocy

  • Autor
    Odp.
  • justin21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam z Tej strony Justyna,jestem nowa na forum i mam 21 lat.Powiem Krótko przyszłam na forum w konkretnym celu a mianowicie.
    Jestem z chłopakiem już około 5 miesiecy i chciałabym uprawiać sex ale słyszałam że pierwszy raz boli a jeszcze jak ktoż ma jakigegoż wiekszego to bardziej jak to jest?jakiego chłopak musi mieć penisa żeby nie bolało bo się boje?jak coż to mam fotki jego penisa to moge wgrać prosze o pomoc.

    pozdrawiam

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    czuje prowokacje ;p

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    watpie zeby twoj facet chcial aby ktos obcy ogladal jego penisa,mnie osobiscie pierwszy raz bolal i dugi tez ale nie ma sie czego bac 😉

    justin21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    wiem ale to było w razie czego ale ze zdjec wnioskuje że ma 15,5 cm długosci i 13 cm obwodu czy bedzie boleć?prosze o szybką pomoc bo przychodzi o 23 i mam wolną chate cąłą noc i chyba to zrobie 😳

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    Gdzies ty sie uchowala dziewczyno?? 😯 Mozesz sobie przybic piatke ze smokiem wawelskim hehe.. -taki zarcik 😀

    Moja rada: nie mysl o tym tyle..musisz sie rozluznic ..nie mysl o jego rozmiarach,zrobcie to powoli..jak bedzie bolalo to niech przestanie.. Nie ma sie czego bac..twoj partner nie zrobi nic wbrew twojej woli. Nie panikuj!!

    Powodzenia i pozdrawiam:)

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    czuje prowokacje ;p

    Ja też, bardzo mocno czuję;)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Witam z Tej strony Justyna,jestem nowa na forum i mam 21 lat.Powiem Krótko przyszłam na forum w konkretnym celu a mianowicie.
    Jestem z chłopakiem już około 5 miesiecy i chciałabym uprawiać sex ale słyszałam że pierwszy raz boli a jeszcze jak ktoż ma jakigegoż wiekszego to bardziej jak to jest?jakiego chłopak musi mieć penisa żeby nie bolało bo się boje?jak coż to mam fotki jego penisa to moge wgrać prosze o pomoc.

    pozdrawiam

    To jeszcze coż takiego się zdarza… aż się boję pomóc.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    o lol 😀 umrzesz dziewczyno.. 😀

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem z chłopakiem już około 5 miesiecy i chciałabym uprawiać sex ale słyszałam że pierwszy raz boli a jeszcze jak ktoż ma jakigegoż wiekszego to bardziej jak to jest?jakiego chłopak musi mieć penisa żeby nie bolało bo się boje?jak coż to mam fotki jego penisa to moge wgrać prosze o pomoc.

    Współczuję, ze masz takie problemy. Na pewno twój chłopak nie chciałby żebyż pokazywała jego penisa innym kobitkom. Nie martw się rozmiarem. Ten pierwszy raz musi być wyjątkowy, bardziej romantyczny. A na ten temat czego obawiasz sie to musisz porozmawiać z samym włażcicielem penisa. Powodzenia 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    ło matko. jak by moj hipotetyczny facet wrzucal fotke mojej andzeliki na jakies forum z pytaniem – czy do takiej jego dryblas wejdze to bym mu chyba go siekierą odrąbała w nagrode za takie zachowanie 8)

    takze ze zdjeciem – pomysl nie trafiony:]

    tak serio to z forum nic ciekawego raczej nie idzie sie dowiedziec na temat razu pierwszego. trzeba samemu przez to przejsc, bez jakis wiekszych wskazowek, jedne pierwszy raz boli inne nie, no wszystko zalezy od budowy, nastroju, dlugosci zwiazku, zaufania, podniecenia i tak dalej i tak dalej. dasz rade;) nastepne razy beda lepsze – to moge ci zagwarantowac, a po pierwszym szalu sie nie spodziewaj, bo sie mozesz rozczarowac

    emcafe
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    co zrobic ze by czlonek wlazl szbko

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    nie liczy sie prędkożć, żeby szybko wszedł tylko raczej powoli, to wtedy będzie mniej boleć.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    co zrobic ze by czlonek wlazl szbko

    A może szybko złapać za słownik ortograficzny.
    Przepraszam, ale nie mogłam nie skomentować.

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    jak dla mnie to na 99% fejk – nie ma sie co trudzic z odpowiedziami ;p

    krlnk
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 269
    • Zapaleniec

    prowokacjaa nie ma innej opcji. 21 letna kobieta pragnąca w akcie desperacji wrzucać zdjęcia penisa swoje faceta na foruM? do OCENY CZY BEDZIE JĄ bolało jak on w nią wejdzie?? przecież to jest założnie smieszne :))

    nie no po prostu brak słów 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pierwszy Sex pomocy"

Przewiń na górę