pigulki po raz pierwszy

  • Autor
    Odp.
  • jolli
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    hej,chcialam zapytac o wasze doswiadczenia z tabletkami antykoncepcyjnymi.Ja mam 34 lata i 2 dzieci.Nie bralam jeszcze nigdy pigulek,ale teraz mysle o tym.Slyszalam tez o spirali.Co poradzicie,co lepsze?Czy po tabletkach sie na prawde tyje,czy to tylko mit?A spirala,czy dziala na przyrost wagi i czy mozna miec potem ewentualnie jeszcze dziecko?Dzieki z gory za pomoc

    arya
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Spirala jest polecana kobietom,ktore juz rodziły. Spirala jest na pewno mniej szkodliwa.Nie ma reguly,ze kazdy tyje po tabletkach. To zalezy od osoby i tabletek. Jedni tyja, inni nie. Wszystko zalezy od danego organizmu. Ja np. jestem chuda jak patyk mimo,ze biore tabletki. Tabletki nie są zalecane palaczkom, zwlaszcza tym po 35 roku zycia. Najlepiej idz do ginekologa,a on ci doradzi co bedzie lepsze dla ciebie-spirala czy tabletki:)

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    dokładnie – ginekolog oceni
    wkładki wewnątrzmaciczne nie wpływają na wagę i nie powodują bezpłodnożci, ale jeżli na przykład za rok, dwa chcesz mieć kolejną pociechę, to nie opłaca się zakładać wkładki (w każdym razie ja mam hormonalną i polecam :P)

    jolli
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    no ale jesli zalozy sie wkladke,czyli spirale a potem sie chce miec nastepne dziecko to ile czasu trzyba odczekac po jej zdjeciu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pigulki po raz pierwszy"

Przewiń na górę