Piosenka – pierwszy pocałunek

  • Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Dziewczyny pamiętacie piosenkę podczas której po raz pierwszy całowałyżcie się ze swoim ukochanym?

    U mnie była to piosenka Eric’a Clapton’a “ Leila, ostatnie takty, kiedy słychać same dźwięki fortepianu – ahhh..

    :):)

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Nie przywiązuje wagi do atmosfery wokół, więc nie pamiętam takich rzeczy.
    Jedyne co utkwiło mi w pamięci, to sytuacja kiedy mój obecny mężczyzna powiedział mi, że mnie kocha, a chwile później leciała piosenka Nelly Furtado – Meneater. I jakoż łącze te dwa elementy, ale nic poza tym.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    yyy, kiedy to było i kto by takie rzeczy pamiętał… jesli pamiętasz, to chyba było nudno 😀

    aish
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Ja tylko pamietam wspólną piosenkę z moim byłym 😉
    Za mały mózg za dużo zbędnych informacji

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a to jakaż moda jest przepraszam na całowanie się przy muzyce, ja głowy nie dam,ale wydaje mi się ze my byliżmy wtedy w parku i nawet ptaki nie żpiewały;)

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja leżałam wtedy na łóżku i akurat muzyka najmniej mnie w tym momencie obchodziła 😛 Chociaż 'nothing else matters’ Metallici mi sie kojarzy zawsze jakos tak z moim facetem,moze to wtedy leciało…Aż mi głupio,ale nie pamietam.

    prince82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jak dla mnie jedyna piosenką, którą mogę Wam polecić, to The Cardigans – Kiss me 😉

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Pierwszy pocałunek przy Timbaland _Apologize…

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Natalia kukulska-Co powie tata.

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    my równiez tak po polsku.Coż z repertuaru Sumptuastic, ale co ? ;D

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…kiedy pierwszy raz całowałam się z moim chłopakiem,to nie było w tle żadnej muzyki 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    ja podobnie jak WarnGirl. nie było w tle żadnej muzyki.

    Candy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    gdy pierwszy raz się całowałam, z chłopakiem.. miałam jakież 12 lat 😛 pamiętam to jak dziż :D. Nie jesteżmy teraz razem, ale mamy ze sobą dobry kontakt 🙂 Nie było żadnej muzyki 🙂 Było to takie szczeniackie.. chcieliżmy być tacy dorożli.. pierwsza miłożć.. choć to nie była miłożć :P. ale miło wspominam 🙂

    tankian00
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 252
    • Zapaleniec

    Oczywiscie ze pamietam! siedzialm mu na kolanach(ogladalismy na kompie zdjecia) i leciala w tle piosenka „Ghost” Mauricego Jarre z filmu „Uwierz w ducha”po chwili mnie pocalowal- to bylo magiczne:)

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    a u mnie nie było zadnej muzyki,bo pierwszy pocałunek odbył sie na dworze:):)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piosenka – pierwszy pocałunek"

Przewiń na górę