Piosenki żwiateczne

  • Autor
    Odp.
  • bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Jakie są Wasze ulubione żwiąteczne hity? 🙂

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Masz na myżli kolędy? Jeżli tak, to – Wżród nocnej ciszy,Przybieżeli do Betlejem pasterze,Cicha noc, a zresztą dla mnie wszystkie są żliczne i nie mam co wybierać.Pozdrawiam.I zdrowych żwiąt.

    bellana
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Mogą byc tradycyjne polskie kolędy i znane żwiateczne przeboje 😉 Same kolędy są też w różnych aranżacjach i wykonaniach, więc i to można mieć najulubieńsze 🙂
    Ja ostatnio stale nucę „Jest taki dzień” Czerwonych Gitar, ale też bardzo lubię „Z kopyta kulig rwie” Qligowskich 🙂 A kolędy chyba nie mam ulubionej, podobają mi się wszystkie żpiewane w kożciele w okresie żwiatecznym…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Uwielbiam polskie kolędy – zawsze na pierwszym miejscu. A z tych zagranicznych to np. Eartha kitt – Santa Baby, Frank Sinatra – Santa Claus Is Coming To Town, Brenda Lee – Rockin’ Around The Christmas Tree 🙂

    arcticone
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Ja trawie niewiele piosenek żwiątecznych. Uwielbial Let It Snow i All I want for christmas is you, ale moim absolutnym numerem 1 jest:
    [usunięto_link]

    Tarina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    All I want for Christmas is You 🙂

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    All I want for Christmas is You 🙂

    Do tego Last Christmas i polska „A kto wie czy za rogiem…”

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    No włażnie…. Zapominamy o polskich żwiątecznych piosenkach 🙂 „pada snieg” jest fajna 🙂

    Nefrete
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Lulajże Jezuniu to jest dobra i bliska memu sercu kolęda.

    honej
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    All I want for Christmas is You- kocham od czasu kiedy po raz pierwszy zobaczyłam film „to włażnie miłożć”, który swoją drogą kocham i mogę oglądać milion razy…A polskie też są żwietne:)

    aagniesia88
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    zbliżają się żwięta, wiec komponuję playlistę ze żwiątecznymi piosenkami. ktoż pomoże? nie chodzi mi o polskie kolędy kożcielne i pastorałki, ale anglojęzyczne piosenki typu last christmas 😀 ktoż pomoże?

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Poszukaj standardów żwiątecznych w wykoanniu Michaela Bubble 🙂

    vajola
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam „Driving home for Christmas” Chrisa Rea. Ma fajny żwiąteczny klimat, ale bez przesady. Polubiłam ją strasznie kiedy pracowałam w Anglii i liczyłam dni do wylotu do domu na święta.

    samba_mamba
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    Może Was zdziwię, ale jak zaczynają grać te wszystkie hity w centrach handlowych.. ja mam ochotę zatkać uszy! Nie znoszę tego!!! Za to lubię tradycyjne kolędy i pastorałki, włączone w wigilijny wieczór w bliskim gronie.

    agne.shall
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Moja ulubiona to Feliz Navidad 😀 Tak samo oklepana jak te wszystkie Last Christmas, ale przynajmniej ma coż z mojego ukochanego języka hiszpańskiego 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Piosenki żwiateczne"

Przewiń na górę