• Autor
    Odp.
  • Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Zdecydowałam sie wraz z mężem na dziecko, jesteżmy juz pięć lat po żlubie i najwyższy juz czas na dzidzię:)
    Jak wy przygotowywałyżcie się do ciąży? Jak przechodziłyżcie te dziewięć miesięcy, czego nie lubiałyżcie a za czym przepadałyżcie. Słyszałam,że sex w ciąży „ułatwia” kobiecie poród.

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Gratulacje 🙂 hehe, no ja niestety nie pomogę bo nie mam dzidzi, ale chętnie będę czytać wasze opowieżci 😀
    Jeszcze raz gratulacje Empatia 🙂

    Wiedziemka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    uznano mnie za idealną osobe do przechodzenia ciąży – nic, zero dolegliwożci, zgag, puchnięć, drętwień, nawet zachcianek (poród za to był mało przyjemny, choć do końca byłam bardzo aktywna, aż za bardzo), co do seksu w ciaży nie pomogę niestety, bo od początku ciąży byłam mama samotną, nie tylko samą… ale w końcowym stadium ciąży, podobno składniki spermy pomagają w rozwarciu

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    to czemu umiescilas watek w dziale „antykoncepcja”?
    to troche sprzeczne.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    😳 Przepraszam zasugerowałam sie jednym z tematów w tym dziale „CIĄŻA”, zawsze można go przenieżć.
    Duzo osób mi mówiło, że podczas ciąży powinno sie uprawiać sex, jeżeli zdrowie na to pozwala, pomaga to później przy porodzie.
    Planuje dziecko, ciekawe ile będzie prób zanim zajdę w ciąże ❓

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ile masz lat?
    bo piszesz rzeczy, ktore swiadcza o zerowej swiadomosci…

    o tym, czy mozna uprawiac seks w ciazy decyduje ginekolog. i jego nalezy sie o sprawe pytac, bo to sprawa indywidualna.

    poza tym…skoro nie jestes w ciazy, to i tak cie w tej chwili ten problem nie dotyczy.

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    świadomożć to ja mam bo nie robię dzieci na pałę. Zanim zdecydowaliżmy się na dziecko- próby poczęcia „go” poszlismy do ginekologa, który bedzie prowadził moją przyszłą ciązę!

    Wypowiedź moja nie jest stwierdzeniem ani sugerowaniem czegoż. Słucham wypowiedzi znajomych, a czy one konsultowały się ze swoim lekarzem to mnie nie obchodzi. A wypowiedzieć się mogę co usłyszałam, co nie oznacza, że tak będę robiła. Zawsze można o radę spytać kobietę, która rodziła, co nie oznacza, że ja będę miała takie same dożwiadczenia- każda kobieta przechodzi ten okres inaczej. A rozmawiać z każdym można!!!

    Empatia
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Przede mną nowe „dożwiadczenie” więc pytam przyszłe mamy i obecne by podzieliły sie swoimi p****żciami!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Planuję dziecko:D"

Przewiń na górę