plastry czy tabletki?

  • Autor
    Odp.
  • KarOlaAa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    z tegO co wiem tO plastry powoduja mniej skutków ubocznych podobno sie po niech niekiedy „chudnie” ja biore tabletki i nie mam z nimi problemu 😆 jestem zdecydowanie za tabletkami 😈

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Magnolia czy tabletki czy plastry, maja porownywalna dawkę hormonow, wiec skutki uboczne zawsze będą, jednakże ich preferencja bedzie inna wsrod kobiet. Jedne lepiej znosza tabletki inne plastry.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Chyba najlepiej doradzi lekarz 😀

    reni33
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja też myżlę że lekarz by wiedział najlepiej….

    Pchelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Ja preferuję tabletki z jednego powodu – branie codzienne wpada w rutynę, nie ma problemu z zapominaniem i pilnowaniem terminów itp. Czytałam dzisiaj, że przez plastry dostaje się do krwi o ponad połowę więcej estrogenów, co daje większe ryzyko zakrzepicy i innych problemów z układem krwionożnym.
    Popieram, że należałoby skonsultować się z lekarzem.

    Gregus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    „Przed użyciem skonsultuj się z lekażem lub farmaceutą” 😈
    Nie wiem, nie brałem ani tabletek ani nie sotosowałem plastrów ale nie będę zalecał tego swojej kobiecie, dla mnie jej zdrowie jest najwazniejsze 8)

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Greguż więc co zalecasz?? prezerwatywe??? Uzywałam tylko 2 razy w życiu i nikt juz mnie na to nie namówi 😈

    nomiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Z wlasniego doswiadczenia: tabletki, chociaz fakt w moim przypadku libido ucierpialo.

    Jak juz jestesmy w tym temacie to mam pytanie.

    Wie ktos czy mozna wrocic po rocznej przerwie do brania tych samych tabletek anty ?

    Pchelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    A czemu miałoby się nie móc ?

    @ Greguż, dziwny jesteż, mnie tabletki niesamowicie pomagają, pomijam fakt, że biorę je jako leki a nie jako antykoncepcję stricte, i jestem zadowlona. Przecz z przesądami.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nitk nie jest dziwny, tylko każdy ma inne zdanie i bardzo mi przkro ale musisz zrozumieć, że każdy uważa inaczej.

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    nomiss ja wróciłam tak do tabletek lekarz nie mial nic przeciwko

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " plastry czy tabletki?"

Przewiń na górę