• Autor
    Odp.
  • Madziunia
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 77
    • Zapaleniec

    Dziewczyny kupiłam wiosną biały płaszczyk sztruksowy czy wg. Was mogę go nosić też jesienią+jakiż szaliczek i rękawiczki ze skórki czy kolor biały nadaje się na jesień czy raczej nie jest odpowiedni na tą porę? Proszę doradźcie!

    Miiek
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 147
    • Zapaleniec

    Wiosna pod wzgledem temperatury jest podobna do jesieni… tylko że jesięnią pada deszcz, no ale są przecież parasolki…

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mi sie wydaje ze jak najbardziej mozesz w nimc hcodzic jak jeszcze bedzie szaoik i rekawiczki tylko zeby i tak Ci nie było zimno

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jasne,że możesz w nim chodzić.Przyda się jakiż jazny akcent w tą szarą pogodę… 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jasne, że tak, do tego jakież wyraziste dodatki np turkus:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja w ogole bym nie wpadla na to, zeby sobie kupic bialy, sztruksowy plaszcz. moja wypowiedz bedzie wie bardzo subiektywna…

    pytasz, czy mozesz go nosic…jasne, mozesz. nikt cie za to nie aresztuje. ale czy bedziesz sie w nim dobrze czula? ja bym sie nie czula. nie sadze, zeby pod koniec listopada byla podobna pogoda jak w kwietniu. ja mam na jesien inne okrycie niz na wiosne. mimo ze moj wiosenny plaszcz nie jest bialy (jasnobrazowy trencz), to i tak bym go teraz nie zalozyla. bo jesien to inne trendy i inne kolory.

    pokahontaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    To fakt. Ja również nie kupiłabym sobie płaszczyka ze sztruksu.
    Są pretensjonalne i w stylu gimnazjalistek, które ubierają mamusie.
    Ja mam płaszcz jesienny w kolorze bardzo ciemnej leżnej zieleni. Z reszta mogłabym go nosić nawet teraz… Pasują fioletowe dodatki, z reszta i klasycznie brąz z zielenią. Wg gustu
    Podsumowując: jasnym płaszczom ze sztruksu o każdej porze roku mówię: NIE.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Płaszcz"

Przewiń na górę