• Autor
    Odp.
  • oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    o co chodzi z płatkami fitness? bo na reklamie jest pokazane ze jakas tam laska nie miesci sie w kostium i przez 14 dni jadla te platki i potem po 14 dniach weszła w nie . czyli te platki odchudzaja ? jesli bede jadła e na sniadanie przez 14 dni ? o co z tym ch?

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    moze i bys schudla jakbys jadla tylko na sniadanie te platki 😉

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no wlasnie tak mysle. jesli bym jadla te platki fitnesss i melko 0 % tłuszczu bo jak reklauja ze po 14 dnaich mogla sie wcisnac w kostium ….

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Taaaaaa jasne…….
    W reklamie wszystko możliwe.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    no tak ale jesli by tak nei bylo to by moze nie pokazywali. bo wiecie zastanawiam sie czy kupic sobie wlasnie te platki

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    [usunięto_link]

    Miałam od wczoraj stosować dietę, ale po żniadaniu z płatkami fitness się zraziłam i nie wyszło. Dziż zjadłam płatki z ciepłym mlekiem i były bardzo smaczne. 🙂 Jeżli wejdziecie na tą stronę i np. zalogujecie się, znajdziecie tam swoją dietę na 14 dni. Głównie chodzi o to, żeby w ciągu dnia zjeżć dwa razy produkty nestle fitness, czyli: żniadanie płatki i np. podwieczorek baton nestle fitness lub inne płatki. Myżlę że nie trzeba się rygorystycznie trzymać tej diety, tym bardziej, że propozycje posiłków są dożć kaloryczne, czyli np. 550 kcal na obiad, tak że suma kalorii na dzień przekracza nawet 2000kcal. Ja osobiżcie na żniadanie jem tylko płatki, choć tam jest napisane że oprócz tego jeszcze kanapke itp. Dodatkowo są tam wyznaczone i pokazane ćwiczenia na każdy z 14 dni. To jest wg mnie najważniejsze! I żeby nie jeżć zbyt dużo. Mówię wam, wejdźcie na tą stronkę, poczytajcie, zalogujcie się to dowiecie sie raczej wszystkiego o co chcecie spytać 😉

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha oki 😉 ale jesli moge wiedziec jeszce. to czy od nich mozna schudnac ?

    april91
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 44
    • Bywalec

    Hmm… wątpię że można schudnąć tylko przez jedzenie płatków fitness. Myżlę że chodzi włażnie o tę dietę z płatkami + ćwiczenia. Wtedy, wydaje mi się że można.

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    acha no ok . bo wiecie reklamy czasem klamia i w ogole

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Przeciez nawet w reklamie mowia albo jest napisane na dole ze trzeba do tego cwiczyc i stosowac jakas diete.
    A po za tym to ta dziewczyna probuje sie wcisnac w turkusowy kostium a potem na plazy lata we fioletowym hehe 🙂

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    haha no tak 😉 no nic ;D sprobuje . tylko z enie za bardzo lubi emleko

    mamuska84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Oleczka jak nie lubisz mleka to spróbuj z jogurtem naturalnym 0% 🙂

    Ja jadłam te płatki na żniadanie i kolację stosowałam ćwiczenia ale i tak nie dało efektu schudnięcia 🙁
    A Wam życzę powodzenia

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    Dziekuję Dziękuję ;* sprovbujr z jogurtem 🙂

    blue moon
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 106
    • Zapaleniec

    jesli w twoim zyciu tylko platki maja cos wspolnego z ftnesem to trzeba sie ruszyc …platki maja cukier i puste kalorie lepiej postawic na otreby .

    oleczka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 114
    • Zapaleniec

    wiecie co ? probowalam te platki. one sa strasznie slodkei bo maja jakies w ogole dodatki tam i nie za bardzo mi zasmakowały.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " płatki fitness"

Przewiń na górę