Plus Camerimage 2007

  • Autor
    Odp.
  • Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Wybieracie się? Ja zamierzam pojechac na konkurs filmów polskich, a mężus czai się na Davida Lyncha

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Nie słyszałam tym, może jakież info?

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Nie słyszałam tym, może jakież info?

    [usunięto_link] – tam znajdziesz wszystko, program, opisy filmów etc. Polecam! Ja byłam na pokazie w weekend, teraz niestety praca:/

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Dzięki poczytam:)

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Polecam:) , w tym roku w konkursie głównym szczególnie dużo ciekawych pozycji. Bardzo żałuję, że nie mogę w tygodniu się na coż wyrwać:/ Ehh… chyba nigdzie nie ma takiej atmosfery jak na Plus Camerimage

    AnnaMaria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja byłam na Plus Camerimage w poniedzialek:) Kupiłam całodniowy karnet, bo akurat w moim instytucie wypadały godziny dziekańskie. Było żwietnie:)

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Cały dzień w kinie… to brzmi zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwe. A tak w ogóle to nie wiedziałam, że na Plus Camerimage są takie zbiorcze bilety 8)

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Zielonooka, naprawde nie słyszałas o tym festiwalu?
    Są zbiorcze bilety, a własciwie karty wstępu. I jeżeli ktos jest prawdziwym kinowym maniakiem, to zdecydowanie bardziej mu sie opłaca taką kartę kupić niz pojedyncze bilety

    Kalinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ewentualnie można wziąć udział w programie Homestay- jeżeli ktoż zgodził się na czas trwania Plus Camerimage zapewnić zakwaterowanie studentom z zagranicy w zamian otzymywał wejżciówki na wszystkie pokazy, które odbywały się w ramach festiwalu, z wyłączeniem imprezy otwarcia i zamknięcia. Fajna sprawa, jeżeli ktoż mieszka w Łodzi.

    AnnaMaria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Homestay to bardzo fajna opcja- moja ciocia z Bałut bardzo poważnie rozmyżlała, nad zaproszeniem do siebie studentów. Ehh, niestety w końcu się nie zdecydowała, bo tak pewnie skorzystałabym dzięki niej szerzej z oferty Plus Camerimage 8)

    opa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    w tym roku będzie konkurs filmów dokumentalnych [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Plus Camerimage 2007"

Przewiń na górę