• Autor
    Odp.
  • igla
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    Zdecydowanie Adiż!!! Będziemy trwać w Naszym przekonaniu… 😆

    Lepiej myżleć pozytywnie i wierzyć ,że się uda..niż na zapas martwić się ,że coż nie wyjdzie….. 😛

    Pozdrawiam wszystkich…..Adiż – Ciebie szczególnie… 😉

    amelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    ja jeszcze przed slubem, ale tez mysle, ze jest sie czego bac. mieszkamy juz razem 3 lata i sniadania do lozka zdarzaja sie coraz rzadziej. a chcialabym, zeby gotowal jak pawel loroch z 10am.tv 😀 😀 rano wskakiwal w fartuszek i robil mi pyszne kanapeczki do lozeczka. myslicie ze jest szansa?? 😀 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    niedlugo bede 4 lata po slubie i sniadania do lozka nigdy nie dostalam. nawet o kawke musze sie upomniec 🙂

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Kobiety nie straszcie mnie ;( chyba nie jest az tak zle?? ja mieszkam z moim facetem 4 miesiace fakt ze jeszcze nigdy nie dostalam sniadania do łóżeczka 🙁 (bo w łóżku sie nie je!!! i można nakruszyc!!!) ale czy to znaczy ze juz nie mam na co liczyc??:(
    Nasz slub dopiero za 3 lata ale z tego wynika ze musze zaczac sie przygotowywac… i nie wymagac za duzo , bo moge sie rozczarowac…

    Pozdrawiam Was 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez staram się być optymistka iw ierze ze wszytsko bedzie po lsubie ale powiem tak ze mezczyzni tez zauwazaja jak kobiety po slubie juz nie dbaja o sobie, czesciej nie maja ochote na sex wiele factów sie zali ze sie juz zona nie kochaj abo zona nie chce to tak samo jak z facetami My wymagajmy o nich a tez sie starajmy

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    A ja tam dalej będę obstawać przy swoim, że po żlubie jak i przed żlubem wszystko może być pięknie.
    Myżlę sobie, że po żlubie może wkracza się na trochę inny poziom. Może żwiat trochę się zmienia. Może inaczej troszkę się żyje. Ale przy odrobinie chęci, fantazji i starań przecież można zachować to wszystko, co było przed powiedzeniem sobie 'tak’, albo to, co działo się za czasów 'romantycznych początków’. Wiadomo, że każda 'faza’ związku i miłożci ma jakież swoje prawa. Ale wierzę, że jak to jest 'to’, to każdego dnia można zakochiwać się na nowo. I każdego dnia bardziej. I nie ważne czy do żlubu jeszcze 3 lata, czy już 3 lata po.
    Prawda Igiełko? 🙂 :*

    Pozdrawiam cieplutko :*

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    niestety tak to jest , jak słucham co mi mówią koleżanki… chociaż, jedna mówi wręcz coż odwrotnego, ze po slubie im sie lepiej układa 🙂 reguły nie ma zatem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Po slubie juz nie musi sie starac????"

Przewiń na górę