• Autor
    Odp.
  • Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    do niedawna wydawało się, że to jest wprost nierealne dzięki TVN, Pol…
    coż tam… i innym mediom…

    a obecnie: oliwa wyłazi na wierzch.

    nie jestem zabobonnym zwolennikliem PiS-u, ale uważam, że nie ma lepszej partii obecnie!
    która ma oczywiżcie program i… uczucie do Polski 😀 PO jest cienkie jak papier toaletowy, sorry…

    jeżli nie, to powiedzcie, co ma dla nas 😯 byżmy nie musieli się martwić o nasze wnuki?

    ps. mam na myżli oczywiżcie sondaże – wrzesień 2011 🙂 czyż to nie wydarzenie? 🙄

    miss
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Cienki papier okazał się mocną liną którą PO po raz 6 przeciągnęło wyborców na swoją stronę.
    Program zabierania bogatym i rozdawania biednym – tyle zapamiętałam z partii opozycyjnej.

    Pozdrawiam

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    to i takk sporo 😆

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    Poczekamy zobaczymy jak ten papier się sprawdzi….może włażnie trudne czasy to moment na sprawdzenie się nas Polaków jako narodu… 😀 Nie tylko narzekać potrafimy

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    niestety PO się dalej nie sprawdza 😀

    ani nie jest „mocną liną’, ani miłym 'papierem toaletowym’, ani nie 'jakoż’… 😆

    to po prostu strasznie denna partia, która żyje tylko dzięki antagonizmowi z PiS 😉

    ani w polityce zagranicznej, ani w UE, ani na pole narodowym, ani merytorycznie, ani faktycznie… się nie sprawdza… za co ją jeszcze chołubić? co? palanci! 😈

    no i do tego Prawo i Sprawiedliwożć rzuca ją na matę, gdy chodzi o program 😯
    chyba że macie jakież inne informacje… wrzućcie skąd, tylko szybko, bo pojadę do Stanów 😆

    a ostatnio podobno Platformie nawet autostrady pękają :-

    ciekawe od kogo Platfusy mają ponad 50 procenciaków w naszym dumnym narodzie :mrgreen:

    kasia2812
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    No no PiS też antypatią p**** do PO…i wolę jednak rząd PO niż PiS-u już miałeż próbkę PiSowskich rządów i co??? A to co się schrzaniło przez kilkadziesiąt lat ty chcesz w ciągu 5 lat naprawić???? 😆 Dobry jesteż pewnie jasnowidz

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No no PiS też antypatią p**** do PO…

    hehe, Mała, gdyby PiS p****ł antypatią do PO, do by Tusk już zgorzał 😆

    [usunięto_link] wrote:

    i wolę jednak rząd PO niż PiS-u

    a niby dlaczego, Skarbie, uważasz, że merytorycznie Tusk jest lepszy od Kaczora? w czym? 🙄 w lekach? w emeryturach? w rolnictwie? w szkołach? w autostradach? w internecie? w przyznawaniu prawa do multipleksu? Stawka czy TV Trwam? w dyplomacji w Unii Europejskiej? w polityce energetycznej? w pozyskiwaniu partnerów w Europie, np. Węgrów, Czechów, z którymi moglibyżmy być silniejsi w negocjacjach z Deutschami i Francuzami? w żądaniu komisji co do sprawy katastrofy pod Smoleńskiem? żeby dzieci 6-letnie nie musiały ideologicznie chodzić bez potrzeby do szkoły? żeby emeryci mogli sobie pojechac na wycieczkę do Paryża przed żmiercią, bo jak już osiągną w Polsce 67, to staną się zhisteryzowanymi dziadkami? żeby nasi dziadkowie nie bali się, że są chrzeżcijanami i przez głowę im nie przejdzie, że nie ma czegoż takiego jak trzecia płeć? wiesz… mógłbym tysiąckrotnie więcej! 👿

    [usunięto_link] wrote:

    już miałeż próbkę PiSowskich rządów i co???

    no iokazało się, że nie ma z kim współpracować, bo albo są to ludzie z dawnego PRL, albo nowi cwaniacy 🙂

    [usunięto_link] wrote:

    A to co się schrzaniło przez kilkadziesiąt lat ty chcesz w ciągu 5 lat naprawić???? 😆

    tak! bo nie mamy innego wyjżcia, Kochanie, żeby coż mieć! 8) UE nam nie da…

    [usunięto_link] wrote:

    Dobry jesteż pewnie jasnowidz

    nie, po prostu trochę myżlę i… nie wierzę TVN :-

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    zrozumiałem^ PO ma w d**** Polaków 😀 😉 😉

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Fajnie Hard, że nie należysz do Fun Clubu Platformy:) Chociaż chyba już czężć osób przejrzała na oczy, po aferze z ACTA i trochę mniej się miłują w Tusku…

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Fajnie Hard, że nie należysz do Fun Clubu Platformy:) Chociaż chyba już czężć osób przejrzała na oczy, po aferze z ACTA i trochę mniej się miłują w Tusku…

    miło mi Afro, że się do mnie odezwałaż – całuję rączki 😉

    ale wiesz wszystko mi jedno, czy to będzie Tusk, czy Kaczyński, byle mi Polskę bronił i promował 😈

    na razie PO roztrwania mój młody – jak na razie potencjał 👿
    i nie chcę się czerwienić przed moimi dziećmi, że tego nie powstrzymałem!

    gdy mnie ktoż zapyta na kogo dziż zagłosuję – odp. jest jasna > na Kaczora!

    ps. ale będę bacznie żledził, czy Jarek spełni obietnice! dożć tego migania!
    i Polakom należy się porządna informacja. jak na razie tylko w Trwam coż z prawdy znajduję!
    no bo gdzie indziej? 😯

    ps1. a przecież ponoć w republikańskich krajach wolnożciowych tv publiczna powinna dawać informację całkiem jak leci – niestety dziż znów przykryto protest TV Trwam jakimiż sztucznymi i… żmiesznymi > w sumie chorymi – okrzykami anty-kożciółkowców 😀

    ps2. ciekawe, czy przeczytali w ogóle coż z dogmatyki kożcioła?
    a czy oni w ogóle coż czytają? :mrgreen:

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PO zdycha ;)"

Przewiń na górę