• Autor
    Odp.
  • Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To ja od S dostałam: piórnik(bo ten szczężliwy od niego zgubiłam niedawno), parkerwoski ołówek automat, smieszną zawieszkę, golf od claire.dk

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    a ja moje drogie ubranka, słodycze, korale i takie duperelki ;p

    kiziaa
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 265
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Widzę, że sporo osób dostaje pieniądzę od Gwiazdorka.. szczerze mówiąc to byłby dla mnie najgorszy prezent, bo uważam, że w na żwięta liczy się gest i pamięć, poza tym uwielbiam prezenty niespodzianki 🙂

    zgadzam się Calorca 🙂

    Anonymous
    Guest
    • Tematów: 14
    • Odp.: 118
    • Zapaleniec

    ja dostałam srebrny zegarek od mojego mężczyzny, kalendarz-terminarz od braciszka a od mamci- pieniążki na szkła kontaktowe…

    … reasumując uwielbiam praktyczne prezenciki…

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Widzę, że sporo osób dostaje pieniądzę od Gwiazdorka.. szczerze mówiąc to byłby dla mnie najgorszy prezent, bo uważam, że w na żwięta liczy się gest i pamięć, poza tym uwielbiam prezenty niespodzianki 🙂

    zgadzam się Calorca 🙂

    owszem, dlatego moja rodzinka znalazła chyba (prawie) złoty żrodek.
    prezenciki są często symboliczne: wypatrzona książka, coż co idealnie pasuje do wystroju wnętrza (duperelek którego bym sama nie kupiła bo szkoda kasy, choć wygląda cudnie), biżuteria, czy np. dobre francuskie winko (którego również bym sobie nie kupiła, choć nie kosztuje majątku, ale ja zawsze znajdę „poważniejszy” wydatek), itp. takie prezenty dostałam i podobne ofiarowałam. cóż… na pieniądzach ani ja ani moja rodzina niestety nie żpimy, a do obdarowania jest zawsze do groma i ciut ciut tych ludzi (jakby nie było kochana rodzinka 😉 )

    myszka 09
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    ja dostałam od swojego faceta telefon kom,motorola K1,bieliznę do spania i kolczyki złote,od kochanej teżciowej balsam do ciała ,i od reszty rodziny kosmetyki ,mój facet dostał ode mnie felasie do autka ,i jesteżmy zadowoleni i czapeczkę nike

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    6 grudnia dostałam zastrzyk gotówki,ale pod choinkę zawsze dostaję jakis upominek-drobny.W tym roku dostałam kosmetyczkę,kuleczki brązujące,błyszczyk i perfumy 🙂 i jestem baardzo zadowolona 😀

    imported_pomarancza
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    A ja dostałam od mojego miżka, bez okazji zupełnie, perfumiki 🙂 Bardzo mi się podobały te ze strony lovetrap.pl, pokazałam mu i niespodzianka 🙂 Jak dobrze być rozpieszczaną kobietą.

    Patrycja_
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    perfumy, balsam, żel z tej samej serii,
    sweterek + bardzo oryginalny budziko-termometr, masażer do stóp 🙂

    kobieca
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Flakonik perfum H.Boss, książki, słodycze i 3 płyty CD 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja tam od babci od zawsze dostaje czekolade z wkladka. ratuje to bardzo moj nadszarpniety swietami budzet, sprawia, ze po swietach moge sobie pozwolic, zeby poszalec na wyprzedazach, kupic cos fajnego na sylwestra…

    uwazam, ze to jest w porzadku.
    moja babcia nie wie, co tak naprawde jest mi potrzebne. woli jak kupie sobie sama niz gdyby miala nie wcelowac.

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Nowa gitara (brzmi strasznie 😆 )
    Pióro Parkera (pisze sie wspaniale)
    Słodycze (mniam mniam)
    Pieniążki 😉

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    @pomarańcza wrote:

    A ja dostałam od mojego miżka, bez okazji zupełnie, perfumiki 🙂 Bardzo mi się podobały te ze strony lovetrap.pl, pokazałam mu i niespodzianka 🙂 Jak dobrze być rozpieszczaną kobietą.

    Te perfumki chupa chups? Są żliczne. Ja tez pokazywalam na stronie i musialam kupic sobie sama ;P
    Głownie to żpiwory i akcesoria sportowe, hehe

    Mesalka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    a ja kupiłam teraz mężowi bilety na koncert uwielbianego Franz Ferdinand 🙂 mam nadzieję, że weźmie mnie ze sobą 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pochwalmy sie prezentami :)"

Przewiń na górę