Podkład do cery mieszanej, skłonnej do wyprysków?

  • Autor
    Odp.
  • ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Witam,
    nigdy nie używałam podkładu, aż do wczoraj. Wzięłam troszkę fluidu od mamy i byłam bardzo zadowolona. Stąd moje pytanie, czy mogłybyżcie mi doradzić jakiż podkład dla cery mieszanej skłonnej do wyprysków? Moja mama używa Astora anti stress and lift – ale chyba jestem na taki jeszcze za młoda…
    pozdrawiam:)

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    zależy czego od podkładu oczekujesz, czy ma to być np. kryjący, matujący, czy moze cuż innego..
    Może Maybellina, Affinition spróbuj 🙂 choć sam podkład nie wystarczy Ci pewnie, a by zakryć wypryski będziesz musiała korektora użyć.

    anielica01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    moim zdaniem z rimmela jest dobry nr.200 albo z avonu taki naturalny. Podkład robi sowje kryje nasze nie doskonałosci. Ale w lato nie najlepiej pasuje 😉

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Witam,mam podobny problem jak Ty-pomimo,że mam 20 lat nadal mam problemy ze skórą bo jest tłusta i bardzo skłonna do wyprysków! Przestestowałam już dużo różnych fluidów przeznaczonych do skóry tego typu: nie wiem,która firmę lubisz i ile możesz przeznaczyć na podkład:ze wszystkich,które testowałam zdecydowanie najlepszy był LOREAL True Match-ale dosyć drogi bo ponad 50 zł: jeżli przypasował Ci Astor wzięty mamie to jest rewelacyjny Mattitude dla Twojego typu skóry-koszt około 30-35 zł! Godny polecenia jest też Pure Make Up z Maybellina i Lasting Finish Rimmela! Dobrze oprócz fluidu delikatnie(!) przypudrować buzię matującym fluidem bo niestety ale przy tłustej skórze podkład lubi się ważyć i zacząć żwiecić:( Aaa-i pamiętaj by wybierać jażniejsze odcienie bo przy tłustej skórze fluid ciemnieje przez w kontakcie z wydzielanym sebum!

    Pozdrawiam posiadaczkę takiego samego typu skóry:))

    ciccilla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Rimmel recover jest niezly. Natomiast moj ulubiony zestaw to matujacy mus lirene + fluid revlon colorstay. W ciagu dnia mozna przypudrowac buzie jakims delikatnym pudrem.Ja uzywam bourjois libre comme l’air.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Rimmel Recover jest rozżwietlający a przecież błyszcząca się cera wymagająca zmatowienia nie potrzebuje dodatkowego rozżwietlenia! recover jest dobry do poszarzałej cery,przesuszonej bo zawiera witaminę C i komplex rozżwietlający-przywraca skórze jędrnożć,nadaje zdrowy wygląd… Bardzo fajny ale napewno nie do cery mieszanej skłonnej do wyprysków…

    Dostałam recovera w prezencie-był w zestawie z korektorem wpłynie też z serii Recover i tak: buzia żwieciła mi się bardzo szybko,co chwilę musiałam ją przypudrowywać czy matowić bibułkami w ko ncu dałam siostrze i jej się żwietnie sprawdził-ale ona ma cerę normalną! Za to korektor sobie bardzo chwaliłam-fajnie rozżwietlał cienie pod oczami:))

    aszita
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 88
    • Zapaleniec

    popierwsze skoro masz cere chora powinnas udac sie do dermatologa, on przepisze odpowiednie antybiotyki bo zapewne to wina hormonow, po drugie ja ci osobiscie proponuje ichy normateint lub areateint, sa do tego typu cery i ja sama jak ty mialam problem i je uzywalam przez blisko ponad rok, dzis juz nei mam problemow jak dawnej ale wizyta u dermatologa tez duzo mi dala.. powodzenia

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja mam rimmela lasting finish, to podkład mineralny, jak dla mnie bardzo dobry i tez mam skore mieszana, tylko po długim noszeniu skóra troche mi sie żwieci:/

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Osobiscie polecam Maybelline Pure Make Up,bardzo dobry i przede wszystkim bardzo tani.

    sun
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A ja polecę Ci trzy do wyboru, w zależnożci od zaspbnożci portfela. Otóż zawsze kupowałam drogi (ok. 70zł) podkład Revlon – jest gęsty, trzeba go wylewać na palec ze szklanej buteleczki, trzeba się nauczyć go używać, ale moim zdaniem jest żwietny. Jesli masz dużo zaczerwień na twarzy to też naprawdę żwietny jest Vichy Dermablend ( też ok 70zł). Za to tańszy a równie dobry jest Matujący podkład kryjący z AA (ok.13zł). jest znacznie lżejszy od tamtych dwóch więc na lato akurat 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podkład do cery mieszanej, skłonnej do wyprysków?"

Przewiń na górę