Podróż pożlubna

  • Autor
    Odp.
  • Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Dziewczyny, jakie polecacie miejsca na podróż pożlubną? Taką wymarzoną, piękną, niezapomnianą i z mnóstwem pięknych widoków? 🙂

    Kasztan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 225
    • Zapaleniec

    Ciezko jest doradzac..bo miejsc jest od liku. Jak przeczytalam Twoje pytanie to weszlam na funpage itaki, zaczelam przegladac zdjecia.. i ja osobiscie miala bym problem z decyzja gdzie jechac, bynajmniej nie ze wzgledu na zbyt mala licbe miejsc. Ja chetnie wracam do Wloch bo wiem ze jest na co popatrzec ale tez jest pyszne jedzenie – a to jest dla mnie ogromne wazny aspekt podrozy..

    Ishtar
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 146
    • Zapaleniec

    Nie znam tego fan page, może poszukam w wolnej chwili. A jakież inne kierunki? Szczerze mówiąc byłam już we Włoszech, chciałabym coż innego. 🙂

    mari987
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dużo zależy od finansów. Ja polecam Węgry, bo to piękny kraj a poza tym jest tanio

    kocyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    MY byliżmy na Malcie

    Asia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A my byliżmy w Maroko 🙂
    Najlepiej myżlę wspominam kaniony- Dades i Todra. świetne miejsce pomiędzy górami, gaje palmowe i na dodatek piękna wioska obronna zrobiona z gliny. Takich widoków się nie zapomina. Jednak krótko tam byliżmy, bo tylko tydzień, zdecydowanie przydałoby się więcej 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Podróż pożlubna"

Przewiń na górę