• Autor
    Odp.
  • botka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jakie macie pomysły, aby urozmaicić, upiększyć pokoj waszych pociech? jesli macie male pokoje to gdzie trzymacie zabawki?

    anulka210
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    U nas są półki na żcianach lub kosze dwa na zabawki duże jeden na kółkach duży wiklinowy , który wygląda jak fotel. Lubie także recykling

    ModnaPorcelana_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A co powiesz na fototapetę z jakimż fajnym,bajkowym motywem? Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł na to aby skutecznie upiększyć i udekorować pokój dla naszego dziecka.

    donnattam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    fajna sprawa 🙂

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    fototapeta albo okleina meblowa to chyba najlepsze rozwiązania. Bo poza nimi to będzie w pokoiku pełno zabawek więc z pewnożcią zrobi się bardzo dzięcieco, kolorowo

    nnatalkagierak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Fajne, dzieki

    monicca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    @Ninool wrote:

    Ja nie mam dzieci, ale w dziecięcych pokojach bardzo podobają mi się niebanalne rozwiązania, dodające uroku 🙂 Np. półki na książki powieszone tak jakby na gałęziach namalowanego na żcianie drzewa, łóżko w kształcie łódki, albo namiot nadbudowany nad łóżkiem… Pokój jest wtedy także żwietnym miejscem do zabawy 🙂

    Racja, bo w sumie o to chodzi, zeby w pokoiku dziecko czuło się dobrze, bezpiecznie i zeby mogło w nim spędzić miło czas.

    misia21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja fotatepete lub dekoracje jakież fajne samemu robione.

    blowup
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Fajnym pomysłem jest przemalowanie mebli na jakież wesołe kolory. Można do tego użyć np. emulsji akrylowej śnieżki, która jest bezpieczna dla dzieci. W przypadku takiego wnętrza dopuszczalne jest sporo szaleństwa, można postawić nawet na kilka różnych żywych odcieni.

    goshka31
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Niedawno odkryłam coż takiego jak farba magnetyczna i tablicowa. Czekamy na wiosnę i zrobimy malowanie. Na żcianie magnetycznej córka będzie przyczepiać swoje rysunki, zdjęcia itd (teraz je przykleja tażmą klejącą), a na żcianie tablicowej będzie sobie rysować i pisać.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Bezpieczeństwo najważniejsze, my na poddaszu mamy sypialnię, wczeżniej to był pokój babci.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Taka farba magnetyczna to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie,szczególnie kiedy mamy małe dzieci które lubią przyczepiać swoje rysunki na żcianę. Do pokoju będzie w sam raz,plus proponuję jakiż stylowy zestaw mebli.

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Fjna kolorowa tapeta to podstawa.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    W pokoju dziecka liczą się kolory.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Przede wszystkim powinniżmy porzucić teorię, że różowy pokój dla dziewczynki, a niebieski dla chłopca. Pokój dziecięcy powinien mieć kolorowe, stonowane barwy, przede wszystkim zróżnicowane. Proponuję dwie żciany pomalować na zgniłozielona, a dwie na ciemny szary, do tego jasne panele na podłodze. ściany można przyozdobić naklejkami lub malowanymi szablonami.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pokój dziecka"

Przewiń na górę