Pokręcony problem.. Help.!

  • Autor
    Odp.
  • Kapelino
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Już dobrze .. 🙂

    DeLGA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Mysle ze najlepiej bedzie jesli wykonasz test ciazowy one naprawde daja duza pewnosc. A potem niezaleznie od wyniku udaj sie do ginekologa bo po pierwsze okres sie juz dlugo spoznia wiec jesli to nie ciaza to trzeba to zbadac i te krwawienia tez sa niepokojace.

    Kapelino
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Test po ilu dniach daje pewnożć.? Mineło dopiero 5 dni.. Jest sens robić go teraz.?

    Kapelino
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    A sorki, pokręciłam troche.. Nie spuźnia mi się okres, ale mam za wczeżnie powinnam dostać 6.12, a nie 23.11.. 🙁 Pomocy.. 🙁

    DeLGA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Czy to byl Twoj pierwszy stosunek?? Albo drugi?? Bo jesli tak to chyba wiesz ze mozesz krwawic. Ale jesli nie to ponawiam moja propozycje—> idz do ginekologa. A co do testu to najlepiej go zrobic zaraz jak ci sie okres spoznia a wiec na pewno nie teraz bo za wczesnie.

    Co do tych krwawien to jak bylam mlodsza tez czasami miewalam takie plamienia miedzy okresami taki geste i brazowe.
    Mysle ze nie jestes w ciazy ale dla pewnosci warto sie udac do lekarza.

    Aha jeszcze jedno gdyby chlopak skonczyl w Tobie to powinnas czuc jak sperma z Ciebie wyplywa. Nie wiem jak Ci to wytlumaczyc to sie po prostu czuje.

    Kapelino
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Nie, to nie był mój 1 raz.. Hmm.. Dziękuje za odpowiedz.. 🙂 Teraz jest już dobrze..

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    hmm…teraz to juz zapozno ale w takich wypadkach to dobrze jest sie jeszcze zabezpieczyc antykoncepcja po!! ale teraz to juz zapozno…nastepnym razem uwarzaj:)

    DeLGA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Lepiej nie dawaj takich rad. Antykoncepcja „po” to ostatecznosc i moze spowodowac duzo szkod. Na przyklad obudzic raka piersi.

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …powiem ze wszytsko co jest w kolo nam szkodzi…wszystko jest dla ludzi i jesli jest potrzeba zeby z tego skorzytsac to czemu nie jesli to ma nam w czyms pomoc!!:)

    DeLGA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie wiem ile masz lat ale Twoje podejscie do tego problemu jest wyjatkowo bezrefleksyjne… Czy pomyslalas kiedys o tym co by bylo gybys—> miala raka piersi albo wlokniaka albo miesniaka w macicy albo raka szyjki macicy??
    Wiesz jaka dawke hormonow zawieraja te tabletki „PO”??

    Uprzejmie prosze o zamkniecie tematu.

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …wiem o wiele wiecej niz by sie wydawalo paczka papierosow jest bardziej szkodliwa niz jeden raz uzycie tych tabletek, ja nie mowie zeby stosowac to za kazdym razem ale jak juz trzeba to trzeba…a tak na marginesie wiek nie gra zadnej roli to ze ktos jest starszy to nie znaczy ze wie wiecej od drugiego….w jakim Ty swiece zyjesz mamy XXI wiek!!
    pozdro:)

    DeLGA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    hmm przeczytaj dokladnie moj poprzedni post. Nie chodzilo mi o Twoja wiedze ale o Twoja bezrefleksyjnosc a to juz raczej ma wiecej wspolnego z wiekiem. Zreszta nie wazne. Wiem w jakim swiecie zyje…. niestety…. Pozdrawiam.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pokręcony problem.. Help.!"

Przewiń na górę