Polki jadą do Anglii tylko żeby "wyjżć za bogatego Angl

  • Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Czytałam sobie włażnie książkę „Karpie łabędzie i Big Ben” o życiu pewnej Polki w Londynie i jest tam dialog dwóch kobiet “ głównej bohaterki Beaty i jej koleżanki Kasi. Kasi sztorcuje Beatę że ta druga powinna zmienić styl jeżli chce uwieżć jakiegoż bogatego Anglika. Czy rzeczywiżcie Polki za granicą o niczym innym nie myżlą tylko o tym żeby znaleźć sobie męża? Bo do tej pory wydawało mi się że tak nie jest…

    elm303
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 298
    • Pasjonat

    to tak samo jak kobiety uciekaja ze wsi i zostawiaja na niej samotnych mezczyzn, to jest plaga. Kobiety wybieraja lepsze zycie a nie milosc. Niecha byc grzecznymi dziewczynkami tylko chca czerpac od zycia korzysci w ten sposob potwierdzaja tez swoja atrakcyjnosc, to staje sie narkotykiem, zyciem z ktorego nie ma wyjscia, ulegaja pokusie z koleii mezczyzni ulegaja pokusie

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    A czy to źle że chcą lepszego życia?

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ja osobiżcie słyszałam kilka prawdziwych historii o tym jak to laskom uderza woda sodowa do głowy na Wyspach. Zmieniają się tam, smakują innego zycia. Kilka znajomych mi związków rozpadło się z tego powodu. Ale myżlę, ze nie można generalizować. A książka, o której piszesz jest rewelacyjna:) Bardzo zabawna i taka spostrzegawcza.

    marta_wiga
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Kiedyż się mówiło o tym, że dziwczyny idą na studia żeby męża złapać. Ja jednak mam wrażenie, że coraz więcej kobiet chce samodzielnie do czegoż dojżć, a nie tylk złapać męża – chyba, że jestem naiwna 😳

    Moje dwie najlepsze przyjaciółki mieszkają w Londynie i to wciąż te same dziewczyny, które poznałam na studiach. Jednak to pewnie zależy od czlowieka czy mu odbije woda sodowa czy nie.

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Dokładnie, nie ma reguły. A kobiety dziż chcą czegoż więcej od życia niż tylko bogatego męża, masz racje. W tym celu też wyjeżdżają na takie Wyspy. Robić karierę, zdobywać wykształcenie, obycie, dożwiadczenie, a nie tylko faceta.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    A gdzie leży granica po której okreżla się że komuż woda sodowa uderzyła do głowy?

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Jest dożć płynna, ale takie rzeczy chyba widać. Jeżli ktoż wczeżniej był dożć skromny, nie pysznił się, liczył z innymi, myżlał o bliskich a nie tylko o sobie a potem to wszystko się zmienia pod wpływem poprawy samooceny, jakichż sukcesów zawodowych, przypływu pieniędzy to nic innego tylko włażnie taka woda sodowa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Polki jadą do Anglii tylko żeby "wyjżć za bogatego Angl"

Przewiń na górę