Polskie realia!

  • Autor
    Odp.
  • isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Tak wyglądają udogodnienia dla niepełnosprawnych 😈 😈

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    może beton jeszcze nie wysechł 😆

    Blk
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 712
    • Zasłużony

    debilizm. :/

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    No cóż. Trzeba się pogodzić z tym, że żyjemy w kraju biurokracji i korupcji.

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    I w kraju urzędasów którzy nie myżlą i którzy nam wszystkim utrudniają życie

    bella123
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 49
    • Stały bywalec

    No tak, zamysł był dobry tylko wykonanie jakoż nie wyszło. Niektóre rzeczy trzeba przemyżleć ale jak widać nikt się nad tym za długo nie zastanawia. Teraz tylko mnie zastanowiło jak można taka fuszerkę odwalać nawet Ci ludzie co to robili.

    anna82
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ach, nie wiadomo czy się żmiać czy płakać……ale jesli się nie mylę nawet w parlamencie jest z tym problem – jesli się nie myle jest 2 czy 3 posłów na wózkach i musza gdzies siedzieć z tyłu przy drzwiach bo do swoich miejsc nie ma szans żeby się dostali…

    Cysteria
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    może w sejmie myżlą, że u nas nie ma niepełnosprawnych…

    WalkowiakBecia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Moze tak……….

    Margerita80
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Ja bym tak krytycznie na to nie patrzyła, bo mimo wszystko dzieje się lepiej, również względem niepełnosprawnych. Politycy oczywiżcie ich tragedię bardziej by woleli po prostu wykorzystać politycznie, niż faktycznie pomóc, jak pokazały działania polityków z Solidarnej Polski i PiSu podczas pikiety w sejmie. Mimo wszystko ja bym patrzyła pozytywnie na sytuację niepełnosprawnych, bo na pewno kiedyż było gorzej.

    lubuszanka87
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Dla mnie to jest populizm, gdy nagle politycy wykorzystują niepełnosprawnych. Gdzie był w takim razie PiS, gdy sam rządził Polską? Teraz by każdemu chciał pomóc, ale gdy dojdą do władzy to szybko zapomną o takich obietnicach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Polskie realia!"

Przewiń na górę