Pomoc dla mojej dziewczyny

  • Autor
    Odp.
  • kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Trudna sprawa. Problem leży chyba bardziej w Jej psychice niż odzywianiu. Ona musi sobie użwiadomić, ze aby móc normalnie zyc, powinna JESC. Zeby miec wiecej energii trzeba jesc duzo weglowodanow i tłuszczy, ale takze witaminy, ktore sa zawarte przede wszystkim w owocach i warzywach. Niech je pieczywo, makarony, mięso, ryby, ryż. Aby dokładniej dowiedzieć sie jaki jadłospis Jej przygotować, odwiedz strony internetowe pożwiecone zdrowemu odżywianiu. Powodzenia.

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Twoja dziewczyna musi isc do psychologa i do psychiatry, bo tego problemu, ktory lezy w jej psychice sama nie potrafi zwalczyc. Takie kobiety niestety musza sie leczyc, bo nawet jak waza 35 kg i wygladaja jak kosciotrup, to patrzac w lustro „widza” osobe GRUBA i nadal sie odchudzaja. Musisz ja namowic na wizyte u dobrego specjalisty, u ktorego bedzie pod stala kontrola.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    gdzie indziej trzeba szukac problemu… ja mam 172 i waze cos kolo 50 kg.. i mam duzo energii… niech idzie na badanie kontrolne…

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    myslę że waga tutaj nie ma nic do rzeczy a raczej jej dieta. Największy problem stanowi jej przeszłożć…. anoreksja ma ona podłoże psychiczne i niestety ty ani ona sama nie pomożecie potrzebny jest specjalista. POwinieneż jak najszybciej doprowadzić do jej leczenia a na poczatek tak jak już dziewczyny wspomniały podstawowe badaniai tu należy udać się do swojego lekarza a potem dalej…. psycholog ewentualnie psychiatra

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    @Resacro wrote:

    i to nie chdzoi o tylko o sex ale po prostu o jej zdrowie..

    Jeżli to prawda co napisałeż (myżlę, że to prawda) to masz u mnie plus.

    [usunięto_link] wrote:

    psycholog ewentualnie psychiatra

    Ja myżlałem, że odradzasz tych dorobkiewiczów.
    Pisaliżmy o tym tu: [usunięto_link]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    @Robert Miles wrote:

    .

    [usunięto_link] wrote:

    psycholog ewentualnie psychiatra

    Ja myżlałem, że odradzasz tych dorobkiewiczów.
    Pisaliżmy o tym tu: [usunięto_link]

    jesli jest nam w stanie pomóc rodzina to trzeba najpierw z tego skorzystać
    ale niestety są przypadki, które wymagają takich konsultacji[ich wiedzy i ewentualnych leków]. Anoreksja należy do tych przypadków gdyż jest chorobą o podłożu psychicznym. Z psychologami z którymi sie spotkałam to znam tylko jedną kobietę która robi to z zamiłowania i z pełnym zaangażowaniem. Trzeba szukać, pytać może znajdzie się taki z powołania.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Trzeba szukać, pytać może znajdzie się taki z powołania.

    No włażnie…………może……

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Sami tego problemu nie rozwiązecie. Mysle ze najlepszym wyjsciem bedzie udanie sie do psychologa.. Pozatym, dziewczyna ktora przeszla anorekcje powinna byc przez caly czas pod obserwacja psychologa. Moja kolezanka chociaz chorowala 11 lat temu, do tej pory przynajmniej raz w miesiącu idzie na wizyte.
    I.. zycze powodzenia w rozwiazaniu problemu 🙂

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Uważaj na psychologów i psychiatrów również: Na dole strony, trzeci post od dołu.
    [usunięto_link]

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomoc dla mojej dziewczyny"

Przewiń na górę