• Autor
    Odp.
  • Rosse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Już tak próbowałam, ale jest tam tyle różnych perfum, że po powąchaniu 10 wszystkie zapachy mi się mieszają. Nie wiem który mi się podoba, który jednak nie. Poza tym nawet jak posprawdzam kilka i już się na coż zdecydują, ogarniają mnie wątpliwożci, że może jednak znajdę ładniejszy zapach wżród innych, które stoją na półce. Ostatnio spędziłam półtorej godziny w Douglasie i nic nie wybrałam:/
    Dlatego chciałabym iżć do takiej perfumerii, gdzie ktoż by mi coż doradził:(

    Renata78
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    nasz nos nie jest w stanie odróżnić zapachów po przetestowaniu więcej niż 3-5 perfum. Najlepiej jest okreżlić sobie, że lubi się zapachy żwieże, lub słodkie, ciężkie lub lekkie, kwiatowe i wtedy pytać o takie sprzedawce. Najlepszym sposobem na znalezienie odpowiednich perfum dla siebie jest codzienne spryskanie się innymi. W ciągu dnia zapach się rozwija, uwalnia inne nuty zapachowe i po takim całodniowym testowaniu możemy powiedzieć czy dane perfumy nam odpowiadają czy nie. Ja w taki sposób trafiłam na swoje ukochane Versace Bright Crystal, który pierwsze wrażenie wywarł na mnie obojętne, a w ciągu dnia zdążyłam się w nim zakochać.
    Polecam sprawdzenie zapachu w perfumerii a potem jego zakup w internecie – różnice w cenie są baaardzo duże

    Rosse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dzięki za dobre rady:) Już mam upatrzonych kilka zapachów, które będę próbowała w perfumeriach, mam nadzieję, że znajdę je w tych większych.
    Czytałam też na innych forach, że w Warszawie dobra jest perfumeria Missala, słyszałyżcie może o niej? Podobno pomagają profesjonalnie dobrać zapach?

    Mart
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 153
    • Zapaleniec

    nie, nic mi nie wiadomo.
    Moim zdaniem ciezko aby ktos doradzal zapach, no chyba ze wybrac konkretnie kwiatowy, słodki, ostry etc etc .
    Ewentualnie ktoż kto Cie zna, jak na mnie dzisiaj Siostra powąchała zapach LOUD od razu powiedziała bierz go. No i jej słowom wierzę 🙂 ( ale i tak jestem zdeterminowana póki wziąć udział w konkursie ;P, jak się nie powiedzie to odwiedzę perfumerię ponownie 😛 )

    Rosse
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Próbki, pewnie, że dobra rzecz:) Ale ja już znalazłam. Poszłam w końcu do tej perfumerii Missala, zdecydowanie wyższa półka, ale było warto 🙂 Obsługa po prostu rewelacyjna i nie zgodzę się, że tylko osoba bardzo dobrze cię znająca może pomóc w wyborze. Pani ekspedienta była przemiła i chyba miała jakąż intuicję 🙂 Jednym słowem było warto i znalazłam coż super 🙂

    Crystaline
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Znam ten zapach i powiem tak: nie jest ciężki,ale dosyc specyficzny z lekką nutą owoców. Nie powiem,bo nawet mi się spodobał,ale z perfumami jest tak,ze w dużej mierze liczy się własny gust. Najlepiej sprawdzic jak pachną na żywo,po czym zamówic w sklepie internetowym,gdzie jets dużo taniej.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    No włażnie z próbkami perfum jest jak z próbkami innych kosmetyków drogich.Powinny być zawsze dostępne,żeby można było wypróbować zapach.
    Ja nie specjalnie przepadam za kwiatowymi,a korzenne bywają ciężkie,więc też mam kłopoty..

    renata84
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mój chłopak na wiosnę i lato używa perfum z akcentem cytrusów Givenchy Blue Label, albo te o bardziej sportowym akcencie Givenchy Play Sport albo Dior Homme Sport.

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Jeżeli szukasz zapachu dla siebie jak i dobrej perfumerii z miłą obsługą która doradzi,to oczywiżcie służymy swoją pomocą na forum,mamy niezbędne dożwiadczenie wiec to żaden problem:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomoc w wyborze perfum"

Przewiń na górę