• Autor
    Odp.
  • -xXXx-
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witam wszystkich!
    Mam takie może trochę głupie pytanie no ale… co kobieta powinna czuć jak włoży palec do pochwy?? Nie chodzi mi o „odczucia”, tylko co powinna wyczuć??
    Ja wyczuwam podobno ( bo tak mi p. gin. odpisała…) szyjkę macicy i gdy ją mocniej dotknę to…boli :(:(:( Tak samo jest podczas stostunku, gdy jest we mnie wprowadzony penis mojego chłopaka 🙁
    czy to normalne, że tak boli podczas stosunku ( prób pierwszego razu było 2 i za każdym razem trzbabyło przerwać bo bolało 🙁 ) ?? czy coż mi jest? Czy to po prostu normalne, że „tam” wszystko jest jeszcze „nierozciągnięte” itp ?
    I jeszcze zauważyłam, że od dłuższego czasu na moich wagrach sromowych pojawia się cos takiego białego 🙁 Co to jest ?? czy to upławy ?? 🙁 I dodatkowo czasem mnie piecze przy ujżciu do pochwy i jest jakby jakaż krosteczka tam czy coż :(:(:( BŁAGAM POMÓŻCIE !!! :(:(:(:(

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    teraz jest goraco wiec moglas nabawic sie jakiegos grzybka. konieczna jest tu wizyta u gina!

    on ci tam wsadzi paluszka i wszystko powie co i jak. nie martw sie na zapas

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Nie zamartwiaj się, niezastanawiaj się cotomoże być tylko maszeruj do ginekologa on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwożci 🙂 Nie stresuj się na zapas

    Lady_Pink
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Zgadzam się z poprzedniczkami, do gina i to już! 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moze jestes spieta?
    pozatym tak jak dziewczyny radza do ginekologa i wszytkiego sie dowiesz 🙂

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    hmmm… ja myżle że to może być normalne.. bo jesli wkładasz sobie palce gdy nie masz sluzu to bedzie bolec ? tak samo ze stosunkiem… gdy nie jestes podniecona wystarczajaco tzn. nie masz duzo sluu to tez bedzie bolec.
    A co do tego białego to ja tez takie mam … hmm chyba od zawsze… i mysle ze to brod

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Albo tzw. tyło zgięcie szyjki macicy – wtedy przy wielu pozycjach odczuwalny jest ból. Trzeba sobie dobrać taką żeby nie bolało. A jeżli to problem suchożci pochwy to tu masz artykuł jak sobie z tym radzić: [usunięto_link]

    Jasminum
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    ból może się czasem pojawić, u mnie zdarza sie to tylko w konkretnych pozycjach, więc staramy się ich unikać, kiedyż po jednym „uderzeniu” skręcałam się z bólu-taka nasza anatomia… trzeba się nauczyć swojego ciała, żeby wiedzieć jak się z nim obchodzić, także, a może zwłaszcza w czasie stosunku…
    …co do białego nalotu-nasze narządy wydzielają naturalną osłonę przeciwbakteryjną… można ją zauważyć zwykle po całym dniu podczas którego brak nam było czasu na chwilę higieny intymnej… ma ona białawy kolor i nieco grudkową strukturę… nie powinna natomiast mieć nieprzyjemnego zapachu

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Jasminum ma racje – jesli do tego jest jednak rybi zapach lub poprostu brzydki zapach to lepiej idz do lekarza to moze być grzybica …. wtedy nalezy łykać paleczki kwasu mlekowego….

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    A ja zaczynam drugie opakowanie Diany i mamy rozne skutki uboczne np plamienia. Srednio wystepuja co dwa dni :|. Ale oprocz tego wydaje mi się, ze jestem tez bardziej podatna n a infekcję. Niekiedy swędzi mnie tam w srodku. Czasami bywa tak, ze 2 dni nic a niekiedy 2 dni swedzi. Nie az tak mocno, ale jednak. Trwa to juz okolo miesiaca. I w związku z tym mam do Was takie pytania. Czy to znaczy ze na ten dzien lub dwa, co drugi lub co pare dni pojawia mi sie mala infekcja, czy ona jest juz we mnie ciągle?:| (Tylko po prostu raz swędzi a raz nie)? I w ogole to czym się grzyb objawia? Moze ja mam grzyba? a te paleczki kwasu to sa na recepte? W ogole co to jest, ile kosztuje itd.
    Będę wdzięczna jak ktos rozwieje moje wszystkie watpliwożci, o ktorych tu napisalam 🙂

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    diane biorę na tradzik i rownież antykoncepcja.
    A dlaczego sex oralny zwieksza ryzyko zachorowania?:D

    Dziekuje bardzo za pomoc 🙂

    Angela123
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Lola – z tym żwiądem to lepiej idz do lekarza i powiedz o tych wsztstkich dolegliwożciach…. z tym nie ma żartów – prawdopodobnie lekarz zaleci zmianę tabletek i obrze… może trochę potrwać zanim dobierza takie od których nie bedziesz miałą żadnch nieprzyjemnych objawów….

    Poniżej wskazania do stosowania tych pałeczek kwasu mlekowego – lacibios femina:

    1) w trkacie i po kuracji antybiotykowej
    2) wspomagająco w bakteryjnym zakażeniu pochwy (waginoza bakteryjna – BV)
    3) wspomagająco przy wtórnych i nawrotowych zakażeniach bakteryjnych i grzybicznych układu moczowo-płuciowego
    4) dla kobiet uczeszczjących na basen i często podróżujących
    5) dla kobiet w okresie menopauzy
    6) po zabiegach chirurgicznych w obrębie układu moczowo-płuciowego.

    Wracaj do zdrowia szybko…

    slodziutka21
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    idz do ginekologa. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " POMOCY !!! ;("

Przewiń na górę