pomocy :( wielki problem, ogromny dyskomfort.

  • Autor
    Odp.
  • lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Nie wiem, czy to odpowiedni dzial dla takiego tematu, ale zaryzykuje.
    Powiem wprost, ze wynikla taka sprawa, iz pare dni temu zaczęlo mnie cos bardzo swedziec. Tak dokladnie to łechtaczka, wagi czy moze sam początek pochwy- cięzko mi powiedizeć. Dzis jest juz 4 dzien. Czasami na chwile przechodzi i zapominam, ale siądę czy torche tam jakos obetre i zaraz znowu to czuje. Dodam, ze dbam o higienę, myje sie 2 razy dziennie i wszystko jest ok. Sex uprawialam ze 2 tyg temu więc nie wiem, czy to cos związane z tym. Nie wiem co mam z tym zrobic 😥

    Sorry, ze tak składniowo troche nie teges i w ogole nie zbyt ladnie napisane, ale jest niedizela rano więc jestem troszke przemeczona 😉

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja też tak czasami mam, teraz moze juz żadziej. przyczyna tego były wkładki noszone codziennie[nie przepuszczaja powietrza], sringi + wkładka to juz masakra, no i jak sie wygoliłam do 0 to tez miałam niezły problem. Leków ci niestety nie podam [nic nie brałam bo samo przeszło, ale trwało kilka dni męczarnia jak nie wiem], ale może ktoż na forum ci doradzi co do tego

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    a moze kup sobie plyn do higieny intymnej? ja tylko takich plynow uzywam.. i nie mam zadnych problemow!

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ja do tej pory takich plynów nie używalam i tez nie mialam takich problemow.
    Cieszę, się ze nie jestem sama 😉 juz sie balam, ze to moze cos groznego. Kurcze tak podejrzewam, ze to jakies bakterie to wywoluja. Rzeczywiscie nosze stringi ze sztucznych materialow, ale jesli chodzi o wkładki to wogole ich nie uzywam. Pomyslalam, ze kupie sobie rumianek, ktorym bede sie myc. Podobno na rozne schorzenia wystepujace w 'tym’ miejscu pomaga. Wiec moze cos z tego będzie cio?
    Aha, jeszcze jesli chodiz o golenie. To nie wiem czy dobrze zrozumialam, ale Ciebie po prostu chyba swędzialo, bo wloski odrastaly tak? To jest normalne. I to tam po bokach, gdzie jest owlosienie. a mnie centralnie srodek :/

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    nie chodziło mi o swędzenie z powodu wyrastających włosków tylko mmnie jak sie ogoliłam to tak jakby skóra zaczeła schodzić i na wargach i wewnątrz warg a przy tym swędzenie i pieczenie niesamowite przez ok 2 tyg dopóki włoski ładnie nie odrosły masakra juz sie tak nie gole[bo chyba od tego to miałam bynajmniej za każdym razem jak sie wygoliłam]

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Moze byc tez tak, ze masz uczulenie na proszek do prania, na papier toaletowy, na plyn do kapieli…

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    hmm od golenia to ja nie mam raczej tego problemu, bo robie to juz dlugo i nigdy nic się nie dzialo. Troche mnie uspokoilyscie, ze to moze byc cos w stylu uczuleni, bo to nie jest na tyle powazne, aby rzeczywiscie bać się o swoje zdrowie. Musze teraz troche bardziej uwazac. I innego plynu do mycia sie uzywac. Mam nadzieje, ze u mnie az dwoch tygodni to nie będzie trwało 🙁 To jest straszne. Dzis pol nocy nie spalam. smaruje jakimis kremikami, nie wiem czy to pomaga, no ale zaszkodzic pewnie tez nie zaszkodzi.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moze kup sobie
    clotrimazolum… moze pomoze..

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    a co to takiego?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    na rozne podraznienia w tamtych okolicach… jest bez recepty jak dobrze pamietam to kosztowala nie wiecej niz 5 zl…
    jak mialam male problemy to mi ja ginek. przepisal…
    moze ja sobie kup i wysmaruj… zawsze jak kiedy mialam problemy to sie nia smarowalam i na drugi dzien jak nowa… 🙂

    ola36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    witam
    Na Twój problem polecam Tantum Rosa , saszetka z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie , roztworem tym trzeba sie podmywać prze kilka dni , napewno pomoze. Do kupienia w aptece .Cena jednej saszetki ok. 4,00 (jak dobrze pamiętam)

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Ola36 a czy Ty tez cos takiego mialas? Czy moze u Ciebie byly inne objawy, lub wogole inna przyczyna? Na co to jest konkretnie?

    ola36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    lola- tak , też miałam taki problem , byłam nawet wtedy u ginekologa i to on mi to zalecił. do smarowania clotrimazol , a do podmywania włażnie tantum rosa . to jest bez recepty . Można kupować na sztuki.

    ola36
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A jeżli chodzi jaka była tego przyczyna to trudno powiedzieć , mogło to być nowe mydło, proszek do prania , otarcie spowodowane niewygodną bielizną…. a również też jakaż bakteria , grzyb czy coż w tym rodzaju…
    Mnie objawy szybko ustąpily. Miałam jeszcze jakież tabletki dopochwowe ale to już na receptę. Radzę Ci to wypróbować a jeżli t nie pomoże to chyba będziesz musiała wybrac ię do ginekologa

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Tobie szybko to przeszlo poniewaz uzywalas teog? ja to juz mam 6 dzien i mam taka skryta nadzieje ze samo mi przejdzie 😐 nio ale jutro się moze wybiore do apteki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomocy :( wielki problem, ogromny dyskomfort."

Przewiń na górę