Pomówmy o prostytutkach ;)

  • Autor
    Odp.
  • hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Zasadniczy tu się rozkminia we wszystkich możliwych wersjach nad cnotliwożcią panienek a ja zapodam krótko: czy prostytutka ma szansę na miłożć? Coż tak, jak w Prettty Women! Hehehe¦ Otóż sam znam ze trzy dziewczyny, które dały się za bardzo ponieżć “ robią za pieniążki! Ale żadna z nich nie jest ku*wą z natury “ trochę ich mi żal “ i dlatego wzniecam tu temat¦ Ponieważ je lubię, szukam sposobu, by znaleźć im kogoż na stałe!

    Otóż, co zrobić, by dziewczynie zbałamuconej przywrócić godnożć? Albo dalej. Dlaczego w ogóle coż takiego istnieje, jak prostytucja, czyżby facet i laska nie umieli się dogadać i być z sobą trwale? I wreszcie “ to do facetów: czy ktoż zakochał się w prostytutce? A Wy Panie, jakie macie o nich zdanie?
    Ja myżlę roboczo: są albo z dotkniętych rodzin, albo uczuciowo labilne, albo mają minus finansowy i są w rozpaczy! Wyprowadźcie mnie z błędu, jeżli się mylę!

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    albo chca sobie kupowac duzo nowych modnych kiecek i nie chce im sie zapierdzielac na etat

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jak można mówić,że ktoż daje za kasę ale nie jest kur*ą z natury?! 😯

    Kur*ą jest się z wyboru a nie z natury!! Czy dziwki mają szansę na normalna miłożć?! Nie wiem i mnie to nie interesuje! Nie jets to w żaden sposób ze mną związene-kurwiszonem nie jestem,nie byłam i nie zamierzam prowadzić takiej działalnożci gospodarczej! Wg mnie jeżeli robiły to z własnej woli, a już tym bardziej jeżeli poprostu chciały szybko i dobrze zarobić na drogie ciuchy i kosmetyki to są dnem i dziwiłabym się wielce gdyby jakiż porządny facet pokochał d****ę wiedząc o jej przeszłożci..

    Ale zostają jeszcze recydywiżci i inne takie elementy więc spoko-każda potwora znajdzie swego amatora 😆

    A tak na marginesie to przyjaciel mojego brata w Poniedziałek Wielkanocny wziął żlub włażnie z byłą kur*ą-wszyscy się dziwią! Nie dożć,że wygląda jak tania szmata to głupia jak but-i po co to komu?!

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Zawsze taka może ożenić się z kryminalistą-recydywistą, co siedział za ciężkie zbrodnie, albo z menelem, czy alfonsem 😆 Będą mieć melinę w domu, ciągle chlać, a mąż kryminalista będzie ją lał codziennie po mordzie i od k**** wyzywał 😆 I wszyscy będą żyli długo i szczężliwie 😆

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    P.S. Wiem, że są bardzo (ale to bardzo) rzadkie przypadki, że prostytutkami zostały kobiety, które miał zwichrowaną psychikę przez ciężki przeżycia, albo sytuacja ich w jakiż sposób do tego zmusiła, ale większożć to jednak albo leniwe kurwiszony, które szukają łatwego zarobku, albo laski, które puszczały się od podstawówki/gimnazjum, robiły lody w kiblach i po prostu kurewstwo mają we krwi 🙄

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    O to to!! Czytałam ostatnio szereg artykułów (zainteresowanym moge podac linki!) o dziewczynach które już dają dupska za kasę-najczężciej są one jeszcze w gimnazjum,ewentualnie szkole żredniej! Klientów szukają zazwyczaj przez neta… Dlaczego to robią?! Bo chca mieć swoje pieniądze,chcą szybko i bez wysiłku zarobić dobrą kasę,potrzebuja na super ciuszki,dodatki,drogie kosmetyki,tipsy,zabiegi kosmetyczne,często tez zbieraja na operacje plastyczne żeby zrobić sobie np cycki to wtdy wartożć w „branży” idzie w górę…

    Masakra obyczajowa!!!!! tyle…

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Jak czytam o prostytutkach, to aż mi głupio, że tak niemile pisałem o zwykłych niedziewicach 🙄

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    powiem tak: kazdy zarabia jak chce. jesli robi to uczciwie, nikogo nie okrada…to ja mam gdzies, jakich narzedzi uzywa: czy mlotka, czy mozgu czy tylka.

    godne potepienia natomiast jest placenie za seks. i to ci, ktorzy za niego placa sa dla mnie zenujacy.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Niech sobie żyją, mają swoje miejsce w społeczeństwie, byleby potem nie wychodziły za maż za normalnych facetów. Niech najlepiej zawsze będą dziwkami, albo niech wiążą się z wszelkim elementem 😆

    kaprysna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    @zasadniczy wrote:

    byleby potem nie wychodziły za maż za normalnych facetów.

    piszesz tak, jakbys chcial nas przekonac, ze normalny facet jest typowym cielakiem za ktorego podejmuje sie decyzje. a sprawa wyglada prosto: bedzie chcial taka, to sie ozeni, nie bedzie chcial to sie nie ozeni.

    co do tematu:
    kazdy orze jak moze i jak potrafi.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Tylko, że prostytutka może nie przyznać się do przeszłożci 😆 Podobnie jak mało która panienka, która w czasach szkolnych, czy studenckich miała sponsora potem o tym mówi swojemu przyszłemu facetowi 😆

    samyk
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 183
    • Zapaleniec

    trzeba zaczac od tego ze prostytutkami to są NAJZDROWSZE kobiety ktore lubia sex a inaczej ktore niemaja zachamowan, niewstydza sie na tyle tego ze lubią sex albo poprostu robia to w poczuciu ze i tak kazdy powie ze robią to bo niby maja ciezka sytuacje finansową, chca zarobic pieniadze albo mialy w zyciu jakis ciezkie przejscia psychiczne i to je wypaczylo ze teraz sie prostutuują, prostytuuje sie poprostu kazda normmalna atrakcyjna kobieta i to na naszych oczach, ale jakos tak nawet po cichu o tym niemowimy, BO NIEMOZEMY.

    a dowód masowej prostytucji kobiet jest np na tej stronie: *************************************** czy są to kobiety po przejciach? albo czy są to kobiety ktorym brakuje pieniedzy? SAMI SOBIE ODPOWIEDZMY I BĄDZMY KILKA SEKUND SZCZERZY WOBEC SIEBIE W TYM ŻCYIU!!!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomówmy o prostytutkach ;)"

Przewiń na górę