Pomóżcie mi , proszę .

  • Autor
    Odp.
  • Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Wczoraj miałam owulację i wraz ze swoim chłopakiem podczas pieszczot jezdził mi swoim członkiem najpierw po wierzchu a potem wsadził do 3 razy do srodka na pare sekund , miałam orgazm ale on spużcił się pare minutek po wyjęciu ,boję się ,że mogło mu coż polecieć jak go wkładał ? czy mogłoby dojżć do zapłodnienia?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Wczoraj miałam owulację i wraz ze swoim chłopakiem podczas pieszczot jezdził mi swoim członkiem najpierw po wierzchu a potem wsadził do 3 razy do srodka na pare sekund , miałam orgazm ale on spużcił się pare minutek po wyjęciu ,boję się ,że mogło mu coż polecieć jak go wkładał ? czy mogłoby dojżć do zapłodnienia?

    owszem, tak.

    Milk
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    przeciez sie w niej nie spóżcił!!!! to jak niby miał ją zapłodnić? 😆

    Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Wiem , ale chciałam się upewnić ,bo nie spużcił się we mnie a po paru minutach tak więc nie ma raczej takiej możliwożci ,że mółg zrobic to też gdy był w żrodku na to pare sekund ?

    kate1310
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Nie martw się, w ciąży nie jesteż. Pozdrawiam 🙂

    Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Mam nadzieję … Tak się tym przejełam ,że w nocy spać nie mogłam .. Wogle dzięki 🙂

    kate1310
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Też tak raz miałam, czekałam na okres jak na cud jakiż, na szczężcie okres się pojawił, trochę więcej poczytałam o seksie, dniach płodnych, spermie, plemnikach i mam teraz większe obeznanie. Ale taka moja rada – stosujcie prezerwatywy, zapewniam Cię – stresu już nie będzie (no chyba że gumka pęknie).

    Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Tak , tak my stosujemy prezerwatywy przy każdym stosunku , tylko to akurat tak wyszło samo z siebie a ja głupia wiedziałam ,że mam dni płodne ale nie sprawdziłam kiedy miałam owulacje a się okazało ,że to akurat w ten dzien i się załamałam ..

    kate1310
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Tak, rozumiem Cię, czasem tak bywa – namiętnożć przyćmiewa rozsądek. Ale nie martw się. Człowiek uczy się na swoich błędach 😉

    Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Naprawdę dziękuje Ci bardzo , uspokoiłaż mnie 🙂 .

    kate1310
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Proszę bardzo 🙂

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wczoraj miałam owulację i wraz ze swoim chłopakiem podczas pieszczot jezdził mi swoim członkiem najpierw po wierzchu a potem wsadził do 3 razy do srodka na pare sekund , miałam orgazm ale on spużcił się pare minutek po wyjęciu ,boję się ,że mogło mu coż polecieć jak go wkładał ? czy mogłoby dojżć do zapłodnienia?

    Ooo, „wraz ze swoim chłopakiem” miałaż owulację czy jeździłaż członkiem po wierzchu? 😈

    Pomijając to, w jaki sposób się wypowiadasz- szansa na zapłodnienie jest.
    Inna sprawa, że wcale nie wiadomo, czy miałaż owulację, podejrzewam, że możesz się mylić i nieprawidłowo to oceniać.

    Powiem szczerze: żmieszy mnie, jak ktoż w odpowiedzi na tego typu posty, pisze „nie martw się, nie jesteż w ciąży”, nie rozumiem, jak można to komuż zagwarantować, tym bardziej w sytuacji, w której taka szansa istnieje, nawet jeżli jest niewielka.

    A autorce jeszcze napiszę, że życzę jej, żeby w ciąży nie była, pewnie jej się upiecze i nie będzie, ale jednoczeżnie informuję, że bywa tak, że ten jeden, jedyny raz bez prezerwatywy okazuje się pechowym i kończy się wpadką. Uprawianie seksu bez zabezpieczenia w dni płodne, gdy nie można sobie pozwolić na dziecko (na razie czy w ogóle) jest oczywiżcie nieodpowiedzialne. Taką sytuację należałoby więc potraktować jako nauczkę i wyciągnąć z tego stosowne wnioski, tak, by nie powtarzać ryzykownych zachowań w przyszłożci.

    Octavia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Przede wszystkim napisałam ,że miałam owulację i było „i” wraz ze swoim chłopakiem . Dosyć jasne zdanie . A to nie był stosunek a tzw.potoczne mizianie , ale no nic każdy ma prawo do własnego zdania i wyrażenia własnej opinii .

    Tharna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Hej, wszystko zależy od organizmu kobiety. Są takie które zachodzą bardzo szybko, a sa takie które musza się „namęczyć” 😉

    Ja i mąż stosujemy metodę stosunku przerywanego – od lat czterech i w ciążę nie zaszłam mimo iż nie zawsze przerywamy, zwłaszcza przed okresem idziemy na całożc 🙂
    Ale też trzymamy sie pewnych zasad.

    Mimo to trzeba uważać. W moim przypadku ewentuakna „wpadka” nie byłaby problemem, ale jesli ktos nie planuje ciązy to nie polecam – tak dla własnego bezpieczeństwa i komfortu psychicznego 🙂

    Zwyczajna
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 171
    • Zapaleniec

    Nie martw się – dopiero po 4 włożeniu jest możliwożć zajżcia w ciąże.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomóżcie mi , proszę ."

Przewiń na górę