pomóżcie z doborem fryzurki na wesele

  • Autor
    Odp.
  • gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Za nie długo idę na wesele, mam włoski obcięte na boba, tył krótszy, przód dłuższy do brody i bladego pojęcia co z nimi zrobić, a nie chciałabym wyglądać jak na co dzień. Może któraż ma pomysł lub miała taki problem 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Cóż…niewiele jets mozliwożci…może natapirowanego koguta a boki gładko przyczesane?albo wszystkie włosy zebrane do tyłu i 'ulizane’?? 🙂 sama nie wiem…najlepiej,wg mnie,byłoby wyprostować wszystkie i zostawić takie 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    NIe robić z siebie kogoż, kim się nie jest. Najlepiej troszkę inaczej, ale jak najbardizej normalnie. Nie tapiruj i nie lakieruj za bardzo, brokat tez zostaw starym ciotkom. Może zrób włoski tak jak zwykle, ale włóż w nie łądną wsuwkę, przypnij spinkę, opaskę, albo nałóż kapelusik.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    włażnie..
    ja tak będę robić jutro idę do fryzjera by mi na sztywno wyprostowano włoski i z tyłu troszkę podtapirowano i opaskę założę 🙂

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Brokat i mocne tapirowanie odpada, a co myżlicie o wpięciu kwiatka na boku i do tego wyprostowane włoski. Myżlałam o żywej różyczce. Fryzjerka proponowała mi też żeby niektóre pasemka pokarbować, ale jakoż nie jestem przekonana do tego.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Z kwiatkiem będzie żlicznie 😀 ale karbowanie sobie odpużć,bo to już trąci totalnym obciachem 😉

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    dzięki za pomoc 🙂 Powiem fryzjerce, że mają być wyprostowane, leciutko podtapirowane( nieprzyklapnięte) i mała różyczka.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    o rozyczke to raczej postaraj sie z satyny, bo zywa nie bedzie ladnie wygladac dluzej niz 15 minut.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Z tego co mi wiadomo jest specjalna odżywka do żywych kwiatów, która utrzymuje je w doskonałej kondycji. Moja bratowa testowała to ostatnio na weselu i była zadowolona.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    o prosze,czego to ludzie nie wymyżlą 🙂

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Z tego co mi wiadomo jest specjalna odżywka do żywych kwiatów, która utrzymuje je w doskonałej kondycji. Moja bratowa testowała to ostatnio na weselu i była zadowolona.

    taaa…odzywka do kwiatow, ktore sa juz martwe 😆 😆

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    ja też uważam ze sztuczna będzie lepsza. JAk dostaję róże od mojego ukochanego, to po godzinnym spacerze są czasem lekko przywiędnięte…

    gosiaczekk85
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    „żywe” kwiaty traktuje się lakierem do włosów i spokojnie przetrwają te kilka godz, ważne tylko by wybrać żwieży kwiat, wiem bo koleżanka miała na własnym żlubie taką róże we włosach

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Z tego co mi wiadomo jest specjalna odżywka do żywych kwiatów, która utrzymuje je w doskonałej kondycji. Moja bratowa testowała to ostatnio na weselu i była zadowolona.

    taaa…odzywka do kwiatow, ktore sa juz martwe 😆 😆

    Ano włażnie – niefortunne sformułowanie florystki, ale jednak – odżywka do marwtych kwiatów, która zanurzony w niej kwiat utrzymuje w odpowiedniej kondycji.

    Gdybym nie widziała na własne oczy też miałabym wątpliwożci.
    Ale nie mam.

    Btw: słowo „odżywka” to pewnie skrót myżlowy w tej kwesti…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " pomóżcie z doborem fryzurki na wesele"

Przewiń na górę