• Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Chwilowo wiosna nas olewa 🙁
    Ale kąpiel, żwietna sprawa! Dobra metoda na wszystko! 😀

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Znowu przyszła zima więc odżwieżamy temat! Udało Wam się poprzedniej zimy znaleźć sposób na optymizm? Ja to z zasady jestem niepoprawną optymistką i wiem, że zawsze będzie dobrze jeżli tylko się postaram, ale niestety i mnie dopadają nieraz jakież zimowe chandry. Wybieram się wtedy na poprawę humoru do kosmetyczki na jakież zabiegi relaksujące 🙂 Ostatnio byłam w fantastycznym Studio Kleopatra w Warszawie. Zrobiłam coż dla ducha i dla ciała 🙂 Maseczki na twarz i te sprawy. Cudownie! No i od razu wyszłam w lepszym nastroju

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    No włażnie też chciałam odżwieżyć temat, bo jak zima, to ja zaczynam szukać wszelakich sposobów, żeby o niej zapomnieć. N****ętniej udałabym się do jakichż ciepłych krajów….hmmm, ma ktoż dobre sposoby na zimowy letarg?:/

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    dobrze, że tylko chwilowo wiosna nas „olewa”. ja mam super sposób na to, żeby mieć żwietne samopoczucie o każdej porze roku. Jeżdżę sobie do jastrzębiej góry do hotelu Primavera. Nie tylko mogę skorzytsać z szerokiej oferty spa, ale też mogę tam poznać wielu ciekawych ludzi. uwielbiam zabieg oczyszczająco – detoksykujący. dzięki taki wypadom, żadna pora roku mi nie straszna;)

    Noke
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    gorąca czekolada, dobra książka fantasy i optymizm sam przychodzi.

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    spinning w różnokolorwym żwietle na hali przy dobrej muzie i z fajnymi ludźmi to jest to! 🙂

    DamaDworu
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hmm… nie robię nic specjalnego. Zima przyszła to i sobie pójdzie 😉 Ta myżl trzyma we mnie cały optymizm!

    Sofii_666
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Na zimowy optymizm? Sport, sport i jeszcze raz sport. Polecam!
    Człowiek aktywny nie potrzebuje pocieszenia itp. – zima to nie jest czas na „zimowy sen”, a aktywnożć pozwala nam przeżyć ten okres tak, jak chcemy w pełni sił.

    paprocwielkosc
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    dobra, inspirująca książka 🙂 ja ostatnio trfiłam na taką pt Siła serca. Uskrzydla:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Pomysł na optymizm zimą"

Przewiń na górę