• Autor
    Odp.
  • Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Zwykle zabiegi laserowe powinny być skuteczne w usuwaniu naczynek. Polegają na kontrolowanym uszkodzeniu naczyń odpowiednio dobrany laserem naczyniowym. Zwykle ulega wchłonięciu 40-70% naczynek w ciągu 6-8 tyg. od pierwszego zabiegu. Niekiedy zabieg trzeba powtórzyć 2-3 razy w odstępach 3 miesięcznych.

    kamkaino
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ciekawe czy mi pomoże. Nie mam duzo ale jednak.

    Specjalista Aspazji
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 213
    • Zapaleniec

    Powinno pomóc, szczególnie, że jak mówisz, naczynka nie są duże, polecam 🙂

    kala48
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    teraz zredukować takie naczynka można po prostu zabiegiem laserowym.

    Monika746
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    W zależnosci od ilosci naczynek trzeba wykonac odpowiednia ilosc zabiegow. Wydaje mi sie, ze jeden nie wystarczy, ale sprobuj i zobacz 😉

    elizaca
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja mam dożć sporą ilożć popękanych naczynek na buzi boję się, że jakbym jednak zdecydowała się na laser, to naczynka „pójdą” dalej, jak na razie próbuje innych mażci:( może z czasem si przekonam:)

    migdalowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    słyszałam że zabiegi laserowe są skuteczne. trochę się ich boję, ale w internecie dużo kobiet wypowiada się na ich temat bardzo przychylnie. wyczytałam, że klinika Elite w Warszawie ma w swojej ofercie takie zabiegi. któraż z Was korzystała? koleżanka mnie zachęca, ale nie wiem czy być asertywną i później żałować, że nie spróbowałam czy iżć na żywioł i pozbyć się problemu raz na zawsze?

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ie trzeba się medycyny estetycznej bać 🙂 Tylko wybrać dobry salon,. Przykładowo, we wrocławski dermamedzie wygląda to tak: jesteż badana przez lekarza (czasami musisz też zrobić USG przepływów “ oczywiżcie oni to robią), dowiadujesz się o leczeniu i profilaktyce, a na koniec dobierają Ci zabieg “ najczężciej lasery, ale czasem też skleroterapię (jak trzeba “ pod kontrolą USG).

    baasiek
    Participant
    • Tematów: 7
    • Odp.: 208
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    słyszałam że zabiegi laserowe są skuteczne. trochę się ich boję, ale w internecie dużo kobiet wypowiada się na ich temat bardzo przychylnie. wyczytałam, że klinika Elite w Warszawie ma w swojej ofercie takie zabiegi. któraż z Was korzystała? koleżanka mnie zachęca, ale nie wiem czy być asertywną i później żałować, że nie spróbowałam czy iżć na żywioł i pozbyć się problemu raz na zawsze?

    Robiłam kilka zabiegów u nich (m.in. depilację laserową) i z efektu jestem bardzo zadowolona. Jeżli masz spore kompleksy na punkcie naczynek to chyba warto spróbować.

    Kaczka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Myżlę, że taki laser to już przy mocno widocznych naczyńkach. Moja mama gdy tylko pojawiły się pierwsze zaczęła używać mażci z witaminą A i chyba z nagietka. Pomogło to w ukryciu pajączków i nowych nie ma puki co 🙂

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ja już wszystkiego próbowałam, pomaga tylko gruba warstwa korektora, dlatego w końcu chce się ich pozbyć. Mam na twarzy dwa pajączki, pewnie padnie na laser, ile taki zabieg kosztuje? Wystarczy jeden czy jak w przypadku depilacji robi się serię zabiegów?

    sasanka87
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Tylko lasery i inne profesjonalne zabiegi. Wszystkie kremy i balsamy można sobie odpużcić, od razu mówię, bo przez całe życie walczę z naczynkami.

    linda28
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Doradziła mi dermokonsultantka z Ziko dermo balsam do skóry z popękanymi naczynkami, widzę różnicę, że skóra lepiej się prezentuje:-) Uważam, że trzba regularnie stosować balsam a efekt będzie po kilkiu tygodniach:-)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Popękane naczynka"

Przewiń na górę