Poplotkujmy o…plotkach:)

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Plotka-nie sprawdzone lub nie potwierdzone,często fałszywe informacje przekazywane z ust do ust,zwykle szkodzące opini tego,kogo dotyczą

    No własnie drogie Panie,zdaża Wam sie czasem plotkowac??A może padłyżcie ofiarą wstrętnych pomówień?Pochwalcie sie swoim „dożwiadczeniem” w tej dziedzienie 😀 I oczywiżcie wyraźcie swoje zdanie na temat „ploteczek”…

    (temat ten powstał w ramach akcji WALKA Z 'PLAJEM’ 😉 )

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    tak więc muszę się przyłączyć :ok:
    plotki, kiedyż byłam ofiarą plotek moich fantastycznych PRZYJACIÓŁEK, ale nie będę teraz do tego wracać.
    obecnie jestem obserwatrem pewnego zajżcia, na uczejni w mojej grupie, dwie dziewczyny, niegdyż PRZYJACIÓŁKI wbijają sobie regularnie w plecy norze, żrubokręty, wiertaki i młoty pneumatyczne… wystarczyło, że na jednych zajęciach prowadzący wyznaczył jedną z nich do oceniania prac pozostałych studentów i obiektywną będąc oceniła tą drują na 80, zamias na 100%… i prosze, już sie szerzy plotkarstwo i inne podobne chamskie zachwania.
    plotki są fajne, o ile nie dokuczają, nie ranią, i nie poniżają innych…
    hehe na forach też spotkałam sie, że np dwie forumowiczki plotkowały o trzeciej 🙄

    MADZIK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A ja miałam kiedyż dwie przyjaciółki…
    A potem były plotki…
    A teraz gadam z dziewczynami tylko na forach, bo nie sądzę, żebym mogła jeszcze kiedyż uwierzyć kobiecie na tyle, by nazwać ją przyjaciółką…
    Smutne prawda?
    Pozdrawiam
    Madzik

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Tak plotka może zniszczyć wszystko a może bardziej niedomówienia które przeważnie towarzyszą plotkom. Potem wychodzi z nich historia nieprawdopodobna która rani wszystkich których dotyczy. Ja jestem tego przykładem.

    Kiedyż miałam bardzo dużo znajomych. Częste wypady, wiele wspomnień i paczka zgranych bliskich mi osób. To się wszystko skończyło za sprawą jednaj fałszywej osoby która knuła i każdemu obrobiła „cztery litery „. Skończyło się tak że każdy się obraził na każdego i poszedł w swoją stronę. Po pewnym czasie się wszystko wyjażniło kto tak włażciwie nabroił ale niesmak został i zraniona duma. Co zrobić takie życie.

    To oczywiżcie wielki skrót tej całej historii która się toczyła z rok. Mi chodzi tylko o to że do tej pory nie ufam ludziom a zwłaszcza kobietą (bo są podłe i wredne 😉 )i chyba tak już zostanie. Teraz przynajmniej wiem kto jest moim prawdziwym przyjacielem a kto jak ja to okreżlam „znajomym”. 😀

    Pozdrowienia

    MADZIK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    A mnie po tym wszystkim został jeden przyjaciel – facet.

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Madzik mi tak samo 🙂 przynajmniej wiem że mnie nie zostawi w potrzebie 🙂

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    witam wszystkich
    plotki plotki plotki…..sąsiedzkie plotki
    żebyscie wiedzialy ile przez takowe narodzilo sie w moim srodowisku zadufanych minek…
    Nie trawie ludzi ktorzy roznosza paskudne ploty i przez sekunde sie nawet nie zastanowia..nad konsekwencjami…bleee

    😕

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Apropo..

    A co powiecie na temat facetów i PLOTEK??

    Czasami mam wrazenie ze oni gorzej plotkuja od kobiet.. 😆

    MADZIK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Plotkują może więcej, ale krzywdy wyrządzają mniej. Przykro mi to mówić, ale w facetach jest mniej agresji niż w nas – babach i nie ma w nich takiej nienawiżci do osobników płci własnej, jaka jest w nas.

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Faktycznie faceci plotkują wiem bo na codzien zadaje sie z samymi mezczyznami… ale jesli maja jakis problem odrazu mówią wprost nie jak kobiety kreca!!i jak juz plotkuja to tylko miedzy sobą a nie roznoszą plotke na całe osiedle jak to z babkami bywa

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mężczyzn nie obchodzi czy Krysia ma nowego chłopaka albo z kim
    Zosia jest w ciąży.A kobiety będą zawsze głożno komentowac takie rzeczy.Pal licho kiedy mówią o faktach autentycznych,gorzej kiedy zaczynają dorabiac sobie swoje wersje i podawac dalej jako „najbardziej autentyczne” 😕

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    Ostatnio usłyszałam plotke moja kolezanka ze szkolnych lat jest w ciązy nie wiadomo z kim ze wpadła w depresje i takie rozne…. wiedziałam ze to nie moze byc prawda bo ta dziewczyna nie była taka zeby z byle kim..poszłam prosto zapytałam wprost i powiedziałam co ludzie gadają!! I wyszło na to ze jej przyjaciołka wymysliła to bo dziewczyna przytyła i zerwała z facetem..Boze jacy ludzi potrafią byc okrutnii!!!Kolezanka miała nie przyjemnosci w domu bo jej rodzice sa bardzo konserwatywni ale przynajmniej sprawa sie wyjasniła…i to sie nazywa przyjazn ehh szkoda komentowac

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Poplotkujmy o…plotkach:)"

Przewiń na górę