• Autor
    Odp.
  • kasian85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Wszystko jest dla ludzi. Jeżli ktoż chce poczuc się lepiej i zrobić sobie jakiż zabieg to wiadomo, jest to wskazane. Jednakze trzeba pamietac, ze kazda ingerencja w ludzkie ciało jest niebezpieczna. Ja robiłam dwa zabiegi – jeden to było powiększanie piersi, drugi to botoks w twarz. Oba zabiegi bardzo bolesne, aczkolwiek piersi okropnie. Stosowalam znieczulający krem swiss medical ze stronki [usunięto_link], ale nie wygladalo to tak kolorowo jak na filmach. Teraz jak już wszystko się zagoiło to jestem mega zadowolona, ale swoje przeszłam 🙂

    sapik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja jedyne co zrobiłam to makijaż permanentny oczu i brwi

    Kara Bodyrock
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Poprawić urodę można samemu poprzez zmianę nawyków żywieniowych i zwrócenie uwagi w stronę zdrowego stylu życia. Efektem tego jest piękna, zdrowa i dobrze odżywiona skóra, a także zdrowe włosy i paznokcie.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    A ja w zyciu nie zrobilabym zadnego zabiegu poprawiajacego urode, ot tak bo mi sie to czy tamto nie podoba… Moim zdaniem jest to zwykle oszustwo… A makijaz permanentny to dla mnie juz w ogole głupota nad głupotami. Znajoma zrobila na brwiach i wyglada poprostu komicznie, bo jej spraprano sprawe. Ponadto do makijazu brwi mamy ogrom produktow i nie zajmuje to pol dnia, a doslownie chwile. Kupilam niedawno Eyebrow Styling Kit – Zestaw do stylizacji brwi – Golden Rose, ktory w zupelnosci wystarczy aby miec piekne brwi. Puder idealnie osiada miedzy wloskami, nadajac naturalny wyglad.

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Moja siostra powiększała sobie usta w gabinecie Dermedika. Efekt wyszedł fantastyczny. Zajął się nią doktor Ordynowski, który przeprowadził zabieg szybko i profesjonalnie. Dobrał siostrze odpowiednią ilożć kwasu hialuronowego, bo efekt jest naturalny, nie ma wrażenia spuchniętych i sztucznych warg. Siostra jest bardzo zadowolona, a j przyznam, że zazdroszczę jej i chyba też sobie lekko powiększę usta 😀

    Malinkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie uważam, żeby było to coś złego, o ile jest robione z umiarem i bez wielkiej przesady. Wszystko jest dla ludzi i jeżeli da się poprawić urodę to czemu tego nie zrobić. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł na temat 5 nowych trendów w medycynie estetycznej. Polecam przeczytać: zatokapiekna.pl/medycyna-estetyczna/162-zabiegi-estetyczne/1068-top-5-trendow-w-medycynie-estetycznej

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    A mnie denerwuja takie widzimisie m.in gwiazd. Tu se naciagne, tam poprawie i mam 60 lat a wygladam jak 30… :/ Starzec trzeba sie z godnoscia. a pieniadze zamiast na operacje mozna wydac na chore dzieci np.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Siostra miała robiony lifting twarzy i szyi nićmi happy lift, efekt rewelacyjny 🙂 Do zabiegu wybrała szpital Puławska, ma bardzo dobre opinie, dobrych lekarzy i sprzęt. Myślę, że jak przyjdzie czas to ja też skorzystam 😉

    Galicja92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jeśli chodzi o konkretne zabiegi, to chodzę na depilację laserową. Została mi ostatnia seria zabiegów bikini – pachy – łydki. Poza tym raz na jakiś czas oddaję się w ręce profesjonalistów, jeśli chodzi o makijaż. Stawiam na salon Bikora w Warszawie, jeszcze nigdy mnie nie zawiódł 🙂

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    ja uważam że jeżeli ktoś ma poczuć się lepiej to nie ma żadnych przeciwskazań do tego by poprawić swój wygląd z pomocą lekarza

    Maggus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    moja znajoma tak się zapisała do doktorki z Łodzi na powiększanie piersi.  Dorot Żukowskiej i z nią wszystko omawiała i ustalała 🙂 taki specjalista najlepiej odpowie na wszystkie pytania które nas męczą i nam pomoze dobrać coś czego potrzebujemy

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    jeśli iść to tylko do specjalisty, koniecznie sprawdzajcie kliniki, ja zrobiłam spory research i wybrałam Magiczną Klinikę na powiększanie ust, mam efekt taki jaki sobie zamarzyłam, większe, bardziej kobiece usta.

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Ile płaciłaś i w jakim mieście, jeśli można spytać? 🙂

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja zdecydowałam się w sierpniu na powiększenie ust, a w sumie na ich wyrównanie. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Cena jest kwestia indywidualna, bo duzo zależy od tego ile Ci w te usta wstrzykują 🙂 Korzystałam z Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów, z polecenia. I nie zawiodłam się. W ofercie mają mnóstwo innych zabiegów i ko wie, może się zdecyduję.

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Masz na myśli to AME ursynów na ul. Cynamonowa 2 ? Moja szwagierka robiła tam odmładzanie okolic oczu i gdybym nie widziedziała, to powiedziałabym że znalazłam jakiś cudowny krem, a nie że przeszła zabiegi.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " poprawianie urody"

Przewiń na górę