• Autor
    Odp.
  • julita
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    hej właśnie zastanawiam się nad jakimś szkoleniem, słyszałam o Anti-Age Academy, ponoć bardzo dobre. Ktoś coś wie?

    Kama25
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja również zdecydowałam się na poprawienie tego i owego, a mianowicie naprawiłam problem moich naprawdę mega odstających uszu w Krakowie, z polecenia w klinice u Marty Raczkowskiej-Muraszko.

    darcy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    pewnie bym się zdecydowała w pewnym wieku ;p na pewno przed ślubem, ale na razie staram się po prostu dbać o skórę 🙂

    aleksusia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja bym poszła jakbym serio musiała i pewnie na w jakimś salonie się pojawię kiedyś

    Miszaa
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a ja się zdecydowałam wlasnie na Restylane Skinbooster i nie żałuję. na prawdę jestem mega zadowolona z tego zabiegu, gładka i nawilżona skóra!

    Monika Baja
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam wszystkim, którzy szukają sprawdzonego miejsca na zabiegi z kwasem hialuronowym, Centrum Medyczne w Wadowicach. Zostawiam do nich namiary:  https://han-medica.pl/kontakt/

    Daria_30
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Poprawianie urody nie jest niczym złym, o ile się nie przesadzi. Ja polecam klinikę Unident Union gdzie powiększałam sobie między innymi usta. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ wyglądają na prawdę naturalnie. Swoje usta mam z natury bardzo wąskie wiec był to mój kompleks od lat. W klinice robiłam też zabiegi kosmetyczne, które znacznie poprawiły stan mojej cery.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Zaczęłam chodzić na zabiegi endermologii do salonu Mariposa w Warszawie, masaże podciśnieniowe na prawdę dają świetne efekty na cellulit.

    nikola323
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Wiadomo, poprawianie urody to kluczowa dla nas sprawa, ale radzę spróbować z początku od lekkich zmian takich jak kremy, maseczki, odzywki do włosów, aby nie płacić fortuny na zabiegi medycyny estetycznej, w moim gronie przyjaciółek ceniony jest mocno skin79.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " poprawianie urody"

Przewiń na górę