"…….poprostu gotuj" – moje uwagi

  • Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Kochani nie gotujcie z przepisów P………..poprostu gotuj tego się nie da zjeżć

    lucy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zgadzam się z tą uwagą. Tyle tylko, że to nie jest wina przepisów, poprostu to co kupujemy nie zawsze jest jednakowe. Mąka mące a kura kurze nie równa. Do gara trzeba dołożyć trochę serca i fantazji.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Nie wiem czy się sprawdzają, ale fakt wyglądają czasem ciekawie.
    No oczywiżcie bez tych przypraw typu czosnek w kostce Knorra.
    BO TO JUZ PRZESADA ZEBY KUCHARZ UZYWAL KOSTEK!!!!

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    A ja myżle że jest inny powód tego że kuchnia Pana P…… nam nie zabardzo smakuje – on gotuje włoskie potrawy (najczężciej) a nasze gusta są troszkę inne……… 😛

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    A ja myżle że jest inny powód tego że kuchnia Pana P…… nam nie zabardzo smakuje – on gotuje włoskie potrawy (najczężciej) a nasze gusta są troszkę inne……… 😛

    Szczególnie nasze Jakubek 😈

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Figa? a Wy to smakujecie swoje kuchnie poza forum?????
    Hmmm ciekawe

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Patrzyłam do jego przepisów i powiem szczerze ja bym tego nie zdjadła, szukałam zwykłego jedzenia a to jest zbyt przekombinowane, ja zdecydowanie bardziej wole tradycyjne polskie potrawy, a z kuchni włoskiej ograniczam sie do pizzy i sphagetti 🙂

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Figa? a Wy to smakujecie swoje kuchnie poza forum?????
    Hmmm ciekawe

    Tak Berku czasem się zdaży że jemy coż razem 😉 😈

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Patrzyłam do jego przepisów i powiem szczerze ja bym tego nie zdjadła, szukałam zwykłego jedzenia a to jest zbyt przekombinowane, ja zdecydowanie bardziej wole tradycyjne polskie potrawy, a z kuchni włoskiej ograniczam sie do pizzy i sphagetti 🙂

    to i tak dobrze bo ja nie rusze żadnych klusek a tym bardziej pizzy 😈

    kasienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    a ja mam zupelnie inny glos w tej sprawie. uwazam ze potrawy te są bardzo dobre. A nawet jeżli coż mi z dodatków nie pasuje np.oliwki których nie lubię to zmieniam troszkę op swojemu:)

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    @kasieńka wrote:

    a ja mam zupelnie inny glos w tej sprawie. uwazam ze potrawy te są bardzo dobre. A nawet jeżli coż mi z dodatków nie pasuje np.oliwki których nie lubię to zmieniam troszkę op swojemu:)

    Ależ ja nie twierdze że one są nie dobre – one mi poprostu niesmakują 😈

    arak62
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja uważam, że jego przepisy wcale nie są najgorsze. Fakt czasami przesadza ze składnikami – których albo nie można jeszcze u nas kupić albo są strasznie drogie a nie o to chodzi. Zachęcam do jego wczeżniejszych przepisów – polecam pyszną tartę z orzechami włoskimi :). Najbardziej jednak lubię oglądać Karola Okrasę oczywiżcie jak gotuje.

    Barbara
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To jakaż totalna bzdura. Przepisy P są znakomite. Trzeba tylko zastosować się do wskazówek. Kuchnia włoska to jedna z najlepszych na żwiecie. Program prowadzony przez Pascala, bo o niego tu chodzi, jest zrobiony żwietnie. Bardzo dokładnie opisuje jak się daną potrawę robi. Sam prowadzący jest bardzo sympatyczny i ma dużo wdzięku. Jedyny problem w tym, że nie zawsze wszystkie komponenty są dostępne w naszych sklepach.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Zgadzam sie przepisy P. są rewelacyjne!!! Wiele razy nie ja ale moj chłopak szykował mi obiadek czy kolacyjke z jego przepisów i smakowało wyżmienicie. Mysle po prostu ze trzeba miec tez małe zdolnosci aby przygotowac takie jedzonko.

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    nie wiem czy Was zaskocze czy juz o tym wiecie ale kiedys slyszalam w tv ze P……… wcale nie byl kucharzem we Francji on poprostu sprzedawal buty heh

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " "…….poprostu gotuj" – moje uwagi"

Przewiń na górę