• Autor
    Odp.
  • jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    czekam czekam na Panie kosmetyczki i na radę

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Mam tylko jedno pytanie czy na policzkach skóra jest sucha czy raczej tłusta?
    Z tego co piszesz to wydaje się że masz mieszaną cerę ale niejestem do końca tego pewna ponieważ jeżeli jest tłusta na czole to powinna być taka sama na nosie 😕 pewnie dużo się opalałeż tego lata 😉 no cóż ale mniejsza o to na nos powinieneż użyć nawilżacza, lub toniku do cery suchej (bezalkocholowego) aprzy myciu twarzy niepowinieneż używać mydła bo ono jeszcze bardziej wysuszy nos i sprawi że na czole pojawią się wypryski, zamias mydła używaj toniku na oczy też spokojnie go używaj, a co do czoła to po użyciu toniku wysmaruj się kremem z witaminą F , tonizację i krem najlepiej jest stosować po kąpieli 8)

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Tak napewno mam skórę mieszaną…..a na policzkach mam bardziej tłustą…..czyli jedynym suchym miejscem na twarzy jest nos, jeżeli się już opalam to głównie na solarce 😳 😆

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    skoro jedynym suchym miejscem jest nos to musiałeż chyba przesadzić z tą solarką 8) jeżli cała reszta twarzy jest tłusta to masz cerę tłustą, ale mniejsza o to wskazania są i tak takie same 😉

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja mam podobny problem.
    Pojawiają mi się wypryski a juz mam dwadzieżcia parę lat, pojawiają się na brodzie i żuchwie….
    Niezależnie od okresu …..zauważyłam, ze na mnie działa stres.
    Jak mam z tym walczyc? czy jest takis krem bądz mażć punktowa ktora jest dobra na takie pojedyncze krostki??

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    A co poradzic na wrastajace włoski???

    Mam 4 włoski uparte 😈 i ciagle wrastaja, robi sie wtedy krosta a po wyrwaniu go potem zostaje czerwony żlad. Ciągle w tym samym miejscu 😈
    Czy jest na to jakis sposób? i na te koszmarne czerwone plamki jakie zostaja???

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    @Asiuniaaa wrote:

    [usunięto_link]

    Asiuniaaa co tam ciekawego pod tym linkiem sie kryje??? 😉

    eivissa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Ja chciałbym zapytać o dwie rzeczy:
    – pierwsza, to niałe kropki na policzkach, bliżej nasady nosa. Włżnie mam takie cudo i nie wiem co to i jak z tym walczyć. Wygląda to jak grudka tłuszczu zaraz pod skórą. Nie da się tego wycisnąć ani nic.
    Latem, kiedy jest gorąco i przesuszy mi się skóra, albo kiedy się opalam to sie rozchodzi, stąd ten wniosek z tłuszczem.

    – i drugie, to o te czarne punkciki na nosie, to zdaje sie nazywa sie wągry. Nie moge sie tego pozbyć. próbowałam takich plastrów na nos, maseczek głęboko oczyszczających, nawet sama chciałam to powyciskać. Robiłam sobie „parówkę” żeby pory się rozszerzyły ale nic z tego. Można się tego jakoż własnymi siłami pozbyć??

    Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz 🙄

    Virginia 013
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Ja tez mam problem ze skórą:/ mam suchą cere na twarzy ale okolice nosa i czoło tłuste.Ogólnie staram się nie przesuszać cery ale jesli uzywam codziennie kremu nawilżającego to pojawiają sie krostki i cera jest tłusta 🙁 nie wiem jak sobie z nią poradzić….

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    eivissa moje wągry to na szczescie juz wspomnienie i pomagały mi tylko plasterki na nos

    a co do tych małych białych kropek to wiem o co chodzi. miałam takie 2 na policzku i jedna na nosie. Kosmetyczka moja sie tego pozbyła. Faktycznie to nie pryszcz a zawartosc to nie kulka ropy tylko twarde jak ziarenko piasku.
    Wierze Ci jednak ze masz problem, moja szwagierka ma kilkadziesiat takich na policzkach i skroniach, nieładnie to wyglada bo z bliska widac mase małych cielistych krostek. Ale z tego co wiem to ona ma tez problemy z pozbyciem sie tego.

    eversun
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    a ja mam strasznie przesuszona skore na nogach glownie, juz nie wiem co z`nia zrobic, a musze niedlugo wybrac sie na solarium bo slub niedlugo i nie moge byc bladziora, a z normalnego sloneczka `nie skozystam bo urlopu juz nie dostane, wiec jakiego balsamu najlpeiej uzywac na co dzien po tym soolarium? Dodam ze wiekszosc balsamow tych dostepnych w drogeriach (yves rocher, avon, j&j, bielanda, ziaja, itp)niebardzo sprawdzaja sie na moich nogach, jak juz sie wchlona to i tak dalej mam sucha skore. Nie probopwalam tych z aptek, czy mozesz mi cos polecic?
    pozdrawiam

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Niestety nie wiem. z solarium skorzystałam tylko kilka razy na karnet i to jakies 8 lat temu. zawsze opalam sie na słonku. teraz też już jestem bardzo opalona 😉

    Marzena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja mam pytanie jak mam dbac o cere twarzy i szyi bedac +25 lat, czy powinnam zaczac uzywac kremow od 25 lat w zwyz???

    smiorniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    moim problemem są podkrążone oczy… wiecznie. Niezależnie od tego, jak dobrze się wyżpię, jakich kremów na to używam… Czy można coż z tym zrobić?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    moim problemem są podkrążone oczy… wiecznie. Niezależnie od tego, jak dobrze się wyżpię, jakich kremów na to używam… Czy można coż z tym zrobić?

    Ja mam podkrążone czasem ale od niewyspania i pomagaja mi tylko „żelowe mrozone okulary”

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PORADY KOSMETYCZKI"

Przewiń na górę