• Autor
    Odp.
  • KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżli któraż z was ma jakiż problem związany z moją profesją proszę mi je zadać 😉 8)

    Livia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mi również 🙂

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Mamy Panie kosmetyczki 😀 to ja się pierwsza odważe i zapytam….
    Ratunku tuż przed okresem ( zawsze co miesiac) na brodzie pojawiają mi się krostki, znikają po 3-5 dniach 😕 męczy mnie to strasznie. czy jest na to jakis sposób? czy jestem skazana na to ochydztwo????

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    mi wyskakuja na czole 🙂 wydaje mi sie ze to naturlane….. i nic nie poradzisz 😕

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Ale nie jestem już nastolatką 👿 cholera to nie powinno się pojawiać, nie ma na to żadnej mażci czy tabletek???

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    niestety spowodowane jest to zmianami hormonalnymi w tym czasie idealne do tego jes włażciwe odrzywianie się w tym czasie, większożć kobiet z takimi objawami przechodzi nieregularne okresy (czasem na początku a czasem na końcu i w żrodku miesiąca) Polecam do tego zwiększenie witamin A i B, można z produktów które zawierająte witaminy przyżądzać też maseczki na twarz. Witaminy te znajdzie się w produktach takich jak:
    owoce dzikiej róży(herbatki), czarny bez, marchew, pomidory, sałata, groszek zielony, kiełki pszenicy, ziemniaki, drożdże
    to powinno pomódz 😉

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Okres mam rwgularnie ponieważ biorę tabletki, ale faktycznie jak ich nie biore jak mam przerwe 3 miesieczna np. to okres jest nieregularny.
    Czy moge brać witaminę A i B w tabletkach? czy to wystarczy?

    Czy jak zrobie maseczke z pomidorów i groszku na twarz to czy te krosty szybciej znikna????

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Perwnie witaminy te przyjmowane obojętnie w jakiej formie pomogą

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A jeszcze co do maseczki do powinno się ją nakładaćpo ciepłej kąpeli lub prysznicu. A jeżli chcesz żeby pomogło to najszybciej to powinnaż nałożyć ją po oczyszczeniu twarzy parą (nalewasz wrzącej wody do miski i zakrywsz się ręcznikem, oczywiżcie nad tą miską 😉 )

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    długo nad tą miską mam siedzieć????
    Zrobiłam sobie dzisiaj taką parówkę, nad miseczką 5 minut…. nie wiem czy to wystarczy, groszek z puszki miałam to go rozgniotłam razem z pomidorem i połozyłam sobie maseczke na 10 minut

    Witaminki kupie jutro.

    Ps dzisiaj zrobiłam maseczke ale akurat teraz nie mam tych krostek, wiec czy sens jest teraz robic?
    Moze mam robić parówkę i maseczki jak wyskoczy cos na twarzy????

    KOSMETYCZKA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    maseczki takie powinno się stosować 1 raz w tygodniu, czy są czy niema krost, dobrze było by zmieniać produkty z których robiona jest maseczka tak żeby pod rząd nie stosować ciągle tej samej 😉 a parówkę spokojnie wystarczy robić 5 min

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Perwnie witaminy te przyjmowane obojętnie w jakiej formie pomogą

    Co prawda kosmetyczką nie jestem ale w tym miejscu się nie zgodze……nie jest obojętne w jakiej postaci się przyjmuje witaminy.
    (oczywiżcie jedne bardziej (witamina C) drugie mniej) ale ogólnie witaminy spreparowane (tj tabletki) są wchłaniane przez organizm w ok 20% a witaminy dostarczane do organizmu z naturalnych składników w ok 80%.
    Dla mnie jest to spora różnica.

    Pozdrawiam

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    A jako jeden z Adminów bardzo dziękuję za takie rady Pań oraz zachęcam do pytań i odpowiedzi .

    jakubek
    Keymaster
    • Tematów: 41
    • Odp.: 1043
    • Maniak

    Ja też mam pytanie – co zrobić żeby nie mieć tak suchej skóry w okolicach nosa jednoczeżnie ograniczyć przetłuszczanie skóry na czole?? ❓

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też mam pytanie – co zrobić żeby nie mieć tak suchej skóry w okolicach nosa jednoczeżnie ograniczyć przetłuszczanie skóry na czole?? ❓

    Taki problem ma wielu ludzi i ja też miałam. Nie wiem co zrobiłam ale to przeszło, moze łykałam jakies witaminki nieżwiadomie.

    Kobietom łatwiej to zwalczyc bo sa na to np rewelacyjne podkłady, które nawilżają skóre przy nosku a wysuszają na czole. Kubusiu ale jeżeli sie nie malujesz to nie wiem co ci poradzic. 😉

    Trzeba czekać na kosmetyczke

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PORADY KOSMETYCZKI"

Przewiń na górę