• Autor
    Odp.
  • smiorniczka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    tak jak pisałam, u mnie to raczej chroniczny problem ;/

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    eivissa, te grudki tłuszczu to chyba kaszaki, ja miałam kiedyż takie coż na policzku i mi kosmetyczka w sekunde sie tego pozbyła. potem miałam jeszcze raz w innym miejscu (koło nosa) i sama sobie go zlikwidowałam, ale wiem, że samemu się nie powinno tego robić hieie 😀

    ja mam problem z wysuszona skóra pod oczami, nie wiem, co z tym robić, nie mogę znaleźć odpowiedniego kremu…. a co do podkrążonych oczy, to krem nivea visage pod oczy troche rozjażnia cienie, ale niestety nie nawilża wystarczająco jak dla mnie

    no i wągry na nosie… jakie są najlepsze płatki na to?? bo nic mi nie pomaga

    i jeszcze jedno (to już tak jak o wszystko to o wszystko będe pytać): rumieńce. na polikach, cera naczynkowa, plamy na polikach od odmrożeń z lat dziecięcych i czerwienienie się. jak można to złagodzić?

    Gibsia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Witam serdecznie wszystkich, jako że jestem tu 1 raz 🙂 Mam ogromny problem,jesli chodzi o depilacje linii bikini i w góle miejsc intymnych.Jesli ogolę się maszynka,na następny dzien strasznie swedzi i kłuje no i pojawiają się krostki.Jesli pomecze sie depilatorem to wszytsko jest ok,przez tydzień nawet,ale kurcze kiedy odrastaja to strasznie lubia się wrastać mimo,że robię peelinfi uzywam wardej gabki,myjac je pod włos – tak gdzies wyczytałam.Jesli jest jakis inny sposób na dobra i skuteczna depilację to bardzo prosze o odpowiedź.To strasznie denerwujace,że tyle sie człowiek umeczy z ta depilacja a skutki wcale nie sa zachwycające 🙁

    Kinia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Witam ja mam problem z ….. no włażnie z okropnymi pajaczkami na nogach -praca tryb stojacy niestety, do tego mam niskie cisnienie i kiepskie krazenie pajaczki na nogach pojawiły sie w jednym momencie jest ich duzo nie sa duze ale jak tak dalej bedzie to bede miała nogi w pajeczynke,a jeszcze do tego zauwazyłam ze przy płatkach nosa mam taka otoczke na ok 3 moze 4 milimetry z takich malutkich zyłek i nie wiem co mam z tym zrobic 🙁 oczywiscie całe zycie mam romience ale teraz widac wieksze naczynka niz wczeniej mam 22 latka pomocy ❗ pozdrawiam

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Czy możecie polecić mi jakąż gotową maseczke oczyszczającą do cery wrażliwej?

    nohemi306
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Moim problememniestety są zaskórniki 😳 Czy ktoż mi może doradzić jak mam sie tego pozbyć????

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " PORADY KOSMETYCZKI"

Przewiń na górę